STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DOLAR
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

12.11.2013

Dolar ma tylko 4 lata.

Kilka dni temu jego opiekunka poprosiła nas o pomoc, zrzekła się praw do boksera i dzisiaj przeszedł pod naszą opiekę.

Jego dotychczasowe życie to same przepychanki, żadna obietnica zapewnienia mu bezpieczeństwa, stabilizacji i harmonii nie została spełniona. Dolar zmieniał domy, opiekunów i nigdzie nie zaznał pełni szczęścia.

Dolar jest potężnym, pięknym psem, nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie jest już szczeniaczkiem, wdrapuje się na kolana i domaga się pieszczot. Jest bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem, radosny, towarzyski, dogaduje się z psami i kotami, lubi dzieci.

Bokser bardzo pilnie szuka nowej przystani. W obecnym domu tymczasowym może zostać tylko do piątku.

Bardzo prosimy o dom dla Dolara.

 

20.02.2014

Dolar przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w DT u Pani Agnieszki, która jakiś czas temu adoptowała od nas Sonię. Po drodze odwiedził lecznicę, gdzie wykonaliśmy mu badania krwi i  pobraliśmy mu wymaz z chorego ucha. W wymazie wyszedł gronkowiec, dlatego bokser został przeleczony antybiotykiem, zalecono też karmę hypoalergiczną.

Opiekunowie z DT Dolara podjęli decyzję, że Dolar zostaje z nimi na zawsze. Jest przecież członkiem ich rodziny i wspaniałym kompanem do zabaw dla córeczki jak również adoptowanej z Fundacji Soni.

Relacja:

"Ela, załączam kilka zdjęć Dolara i Sońki. Kilka słów o nim:

Dolar -  pies bez kompleksów. Ma się dobrze wszędzie i w każdej sytuacji. Nie interesują go żadne konflikty i zatargi, chociaż umie się postawić Sonii, jak się go czepiała:)
Podobnie, jak Sonia, Dolar nie używa posłania, w ogóle nie może zrozumieć do czego ono służy:) Żyje z wszystkimi dobrze, czasem jednak pomyli kota z maskotką;)
Oczywiście - zostaje z nami na zawsze!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.