STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TROJEK
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: DT Oborniki
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

21.11.2013

Trojek błąkał się samotnie. Został zauważony i zgłoszony Pogotowiu Dla Zwierząt, które zareagowało błyskawicznie. Zaoferowaliśmy naszą pomoc i kilka dni temu Trojek przeszedł pod naszą opiekę. Bokser przebywa w całodobowej klinice, jest zaniedbany, wychudzony, ma bardzo brudne uszy, oddał stolec z czystą krwią.

Trojek musi być karmiony karmą weterynaryjną Intestinal.

Bardzo prosimy o adopcję wirtualną Trojka lub "PEŁNĄ MISKĘ"

Bardzo prosimy o wsparcie dla naszego trójłapka.

 

 

02.12.2013

Trojek przyjechał z kliniki do siedziby Fundacji, spędził tu noc, następnego dnia po południu pojechal do domu tymczasowego do Pani Joanny, której dziękujemy za wielki serce.

Dziękujemy również Panu Łukaszowi za pomoc w transporcie z kliniki do siedziby Fundacji oraz Pani Małgosi za transport do Wrocławia.

Relacja Germaine:
"Trojek dotarł do nas w nocy. Cudowny, potężny bokser, który chce się cały czas przytulać, ogon merda na okrągło. Straszny łakomczuch, jedzenie to jego pasja. Dobry piłkarz, mimo braku łapki świetnie sobie radzi z piłką."

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU:
http://www.youtube.com/watch?v=9mDTAe0huHg&feature=youtube_gdata

09.01.2014

Dostaliśmy relację i zdjęcia od Pani Joanny:

"Witam,

Trojek/Łapek mieszka z nami od ponad miesiąca i już bardzo się zadomowił. Początkowo interesował się tylko spaniem i jedzeniem, ewentualnie kotem, jeśli jakiegoś zauważył. Obecnie bardzo się zmienił. Często się uśmiecha i kręci kuperkiem:) Uwielbia zabawy piłką i spacery. Zapięty w szelki potrafi nawet biegać. Zwłaszcza za piłką. Za kotami biega nawet bez szelek... Kupiłam mu odpowiednią miskę, dzięki której łatwiej mu się je. Jest zdrowy, uszy ma już czyste, czeka go jeszcze wizyta u okulisty - niepokoją mnie trochę jego oczy, być może niepotrzebnie, ale warto sprawdzić.
Łapek niczego się nie boi, niczym nie stresuje (sylwestrowe wybuchy zniósł bez najmniejszego problemu), jest przyjaźnie nastawiony do wszystkich ludzi i innych piesków. Kochany, wspaniały pies :)))
Przesyłam kilka zdjęć i pozdrawiam"


21.03.2014

Joasia, która adoptowała z Fundacji: Ajkę za TM :(, Sarę, Lilkę, Tofika i Fionę, podjęła decyzję, że nie ma innej opcji ... Trojek/Łapek zostaje u Joasi już na zawsze :)
Relacja Joasi:
"Kilka słów o Trojku/Łapku:

Trojek/Łapek niczym nie przejmuje się, nic go nie obchodzi, żyje w swoim własnym świecie. Interesują go tylko trzy rzeczy: jedzenie, koty i spanie (kolejność przypadkowa). W wolnych (od jedzenia, ścigania kotów i spania) chwilach, lubi pobawić się piłką, powygrzewać na słoneczku i od czasu do czasu poawanturować z Maksem lub Tofikiem. Odkąd pojawił się w naszym domu nikt już nas nie odwiedza, wszyscy odwiedzają Łapcia... A Łapciu odwzajemnia uczucia innych osób do tego stopnia, że cóż...bywam zazdrosna :). Dostałam też zakaz oddawania Łapka do innego, choćby najlepszego domu, dlatego postanowiłam, że bokser pozostanie z nami do końca swoich dni. Jest zdrowy, więc mam nadzieję, że tych dni będzie bardzo, bardzo wiele...

Joanna"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.