STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MIKE
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
01.12.2013

Mike trafił do schroniska kilka dni temu. Bokser jest łagodny, lubi dzieci, zna komendy.  Toleruje koty i  małe psy.
Pies jest wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.

Mike bardzo przeżywa pobyt w schronisku, tęskni, przestał jeść, jest coraz chudszy.
Szukamy BARDZO PILNIE domu tymczasowego lub stałego.

28.12.2013

Mike przeszedł pod naszą i zamieszkał w domu tymczasowym pod Olsztynem.

Relacja opiekunki:

"Witam serdecznie.  Mike, 6 letni bokser czuje się już dobrze, choć przechodził choroby: zapalenie oskrzeli, zapalenie ucha i zapalenia gardła, to wszystko już wraca do normy i czuje się teraz lepiej, dogaduje się również bardzo dobrze, jest bardzo grzeczny i kochany. Przesyłam kilka zdjęć. Pozdrawiam serdecznie Anna"


 

11.05.2014

Mike zostaje na stałe w swoim domu tymczasowym. Jego opiekunowie nie wyobrażają sobie już życia bez niego.

Relacja Pani Ani:

"Witam Pani Beatko.

Mike - piękny, śliczny, kochany, radosny o cudownym uroku, starszy "pan".. :)  No...ale nie dajmy się zwieść, nasz " książę" posiada  niezliczone pokłady energii i siły do zabawy. Uwielbia być w centrum uwagi, znosi wszystkie zabawki, przyciąga posłanie do pokoju, w którym pojawili się goście, aby zwrócić na siebie uwagę. Bardzo towarzyski, silny, ale jednocześnie delikatny i wrażliwy. Przyjaźnie nastawiony do wszystkich ludzi, w tym dzieci, jednak z innymi psami trudno jest mu się dogadać, w zasadzie niechęć jest zawsze z jego strony. Na spacerach spokojny, posłuszny- spuszczony ze smyczy nie pozwala sobie na zbyt dużą odległość, trzyma się blisko. Uwielbia biegać za kijkiem... W domu zachowuje czystość.

Pozdrawiam
Anna"
13 Wrzesień 2016

Mike od przeszło miesiąca nie jest w domu jedynakiem. Do jego rodziny a właściwie stada, dołączyła piękna, adoptowana od nas sunieczka Bella. Mike, jak przystało na starszego brata, pięknie zaopiekował się dzieciaczkiem, choć początki wcale nie były łatwe i kolorowe. No cóż, damy tak mają, że potrafią złamać nawet najtwardsze serca :)

Relacja Pani Ani:

"Mike - nasz książe.. :) jest u nas od 3 lat i wciąż nas zaskakuje.. :) Ostatnio odkrył w sobie powołanie... koniecznie chce być kierowcą :) Ale co najważniejsze takim, który czeka aż pasażerowie zapną pasy. Kochany, zabawny, w bardzo dobrej kondycji. 

1.5 miesiąca temu pojawiła się w naszym domu mała Belcia...mały wulkan energii :) W początkowej Fazie Mike nie bardzo zgadzał sie na nowe towarzystwo, jednak czar i urok osobisty naszego malucha zmiękczył mu serducho. Obecnie jest cały pod jej urokiem. Bawią sie całymi dniami i wzajemnie pilnują... :) Mike jest bardzo cierpliwym i delikatnym współtowarzyszem.​
 
 
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.