STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BLANKA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

23.12.2013

Nero i Blanka przeszły pod naszą opiekę w sobotę z powodu choroby opiekuna. Psiaki są prawdopodobnie rodzeństwem, sa do siebie bardzo przywiązane.

Boksery zostały od razu zawiezione do lecznicy, wykonano im badanie krwi, zostały odrobaczone i zaszczepione.
Niestety parka ma nadwagę, opiekun je przekarmiał, psiaki rzadko wychodziły na spacery, sunia waży 34 kg, samiec aż 37 kg - czeka je więc odchudzanie.

Nero i Blanka zamieszkały w cudownym domu tymczasowym u Pani Renaty. Psiaki są bardzo łagodne, kochają dzieci, nie wykazują agresji do innych psów, tolerują koty.

 

27.12.2013

Dostaliśmy bardzo sympatyczną relację z domu tymczasowego Blanki i Nero:

"Serdecznie witam. Dziś o godzinie 01 w nocy dotarły do mnie dwa bokserze cudeńka. Krysztalowe serduszka w bokserzych ciałkach, powiedzmy ciałach, bo trzeba przyznac, że zarówno Nero jak i Blanka mają sporą nadwagę. Mam nadzieję, że z tym problemem szybko się uporamy, gdyż boksie uwielbiaja spacery. Widać, że w swoim domku nie miały możliwości wyspacerowania się. Musimy poćwiczyć chodzenie na smyczy, bo i one i ja mamy z tym problem :)  Na dworze zadziwia je wszystko, począwszy od liści poruszanych wiatrem, po psich kolegów i przechodzących ludzi. Do innych psów ani do ludzi nie wykazują najmniejszej choćby agresji, wręcz przeciwnie, radośnie merdają ogonkami, niestety chyba z powodu ich gabarytów wszyscy omijali nas szerokim łukiem. Boksie wszystkiemu bacznie się przyglądaja, by póżniej poopowiadać sobie wrażenia pochrumkujac do siebie. Cieszę się że trafiła do mnie ta boksiowa rodzinka, to wspaniałe doswiadczenie obserwować ich wzajemne relacje pełne ciepła i miłosci. Mam nadzieję, ze uda się znależć dla nich domek, w którym będą mogły mieszkać razem. Widać jak świetnie się dogadują, uzupełniają się znakomicie. Po tych kilku godzinach które u mnie spędziły sądzę, że są idealnie zsocjakizowane, uwielbiają dzieci i te małe i troszkę starsze, nie ma problemu z kotami, w zasadzie całkowita tolerancja, choć póki co moje koty są nieufne i unikają kontaktu. Psiaki są bardzo inteligentne. Lubią kiedy się z nimi rozmawia. Towarzyskie, w zasadzie nie odstępują mnie na krok. Są bardzo uczuciowe, uwielbiaja całować wszystkic Jestem pewna, ze uszczęśliwią kazdego, kto się zdecyduje je przygarnąć. Ubolewam nad tym, że sama nie mogę stworzyć im stałego domku. Są ... aż brak słów, są przewspaniałe."

11.03.2014

Do Blanki uśmiechnęło się w końcu szczęście, zamieszkała w nowym domu w Opocznie:

"Witam serdecznie !!!!Nadszedł czas na naszą relację z pobytu Blanki w naszym i jej nowym domku. Blanka to cudowna sunia ,cierpliwa i bardzo mądra. Podróż z Warszawy do domu zniosła rewelacyjnie, przesypiając na moich kolanach całą drogę. Obudziłam ją kawałeczek przed domem. Bezproblemowo przespała też pierwszą noc. Uwielbia spacery, na smyczy jeszcze ciągnie, ale wynika to chyba z tego, że jest bardzo wszystkiego ciekawa !!!W stosunku do dzieci idealna, naszego najmłodszego Emila bardzo chciała ucałować, ale niestey smykowi nie spodobało się i bardzo mądrze Blanka wycofała się.Próbuje mimo wszystko pierwsza go zaczepić i bawić się z nim piłką.Minęło dopiero kilka dni, a Blanka zachowuje się tak jakby mieszkała od zawsze z nami. Czy tęskni za Nero ??? Chyba tak, ale nie pozwalamy jej na smutki. Pozdrawiamy bardzo Ela, Darek, Wojtuś, Emil i Blanka"

 

24.02.2016

Dostaliśmy nową relację z domu Blanki:

Pani Ela pisze tak:

Witamy Was serdecznie i przesyłam wieści i fotki z domku Blanki !!!!!!Nawet nie wiecie jak trudno słowami opisać nasze szczęście że mamy Blanię,  którą oddaliście w nasze ręce.Teraz już nie wyobrażamy sobie życia bez niej, widać jak bardzo nas kocha i czeka na chwile kiedy w domu są wszyscy domownicy, a zwłaszcza dzieci, którym oddała swoje serce i została najlepszą nianią, pocieszycielką i cudną przytulanką, a moją przyjaciółką. Ale to wszystko dzięki Wam i pokierowaniu nas w stronę Blanki. Podróżujemy razem bez problemu, niestety czasami zdarza się że Blania zostaje sama w domku, ale jest to naprawdę rzadko, wtedy przesypia smacznie czas na kanapie. Na spacerach nie odbiega, trzyma się blisko. Uwielbiam w niej to, że nie trzeba wydawać jej żadnych poleceń typu siad, połóż się, do Blani mówi się pełnym zdaniem i ona wszystko doskonale rozumie.Tak było od poczatku. Pozdrawiamy Was bardzo gorąco i dziękujemy za zaufanie.

Ela, Darek, Blanka, Wojtuś, Emil."

 

16 Marzec 2017

Otrzymaliśmy relację z domu Blanki, która już 3 lata ma swoją kochającą rodzinkę.

Pani Ela pisze do nas tak:

"Witam serdecznie !

Właśnie minęło nam razem 3 latka. Blania jak na swoje latka ma się dobrze i dzielnie znosi bycie nianią 4 latka. A ja od 3 lat mam towarzyszkę w życiu domowym, tam gdzie ja tam Blania i najmłodszy Emil. Uwielbiam, kiedy przeprowadza Blania wieczorną kontrolę gdzie każdy z nas idzie spać, kiedy sprawdzi już naszą czwórkę, wtedy dopiero idzie do siebie i tak kochani 3 latka co wieczór codziennnie. Nadal w stosunku do niej nie używamy żadnych komend, mówimy do niej pełnymi zdaniami, a ona doskonale wszystko rozumie, co uwielbiam w niej. Pozdrawiamy bardzo Blanka, Darek, Ela, Wojtuś, Emil."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.