STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BOSTON
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

02.01.2014

"Jest taka miłość, która nie umiera... choć zakochani od siebie odejdą..."

Te słowa najdokładniej oddają sytuację w jakiej znalazła się opiekunka Bostona, cała jej rodzina oraz główny bohater.

Boston jest cudnym sierotą. Urodził się z rozszczepem wargi i wydano na niego wyrok... jednak, jego matka uchroniła go przed śmiercią, sama odchodząc za Tęczowy Most. Lekarka opiekująca się rodzącą i dzieciaczkami zajęła się ratowaniem sunieczki, a po niepowodzeniu nie była w stanie odebrać życia maleństwu...Boston cudownie ocalał, jednak nie miał szczęścia w życiu...Aż do dnia, gdy trafił do nowego domu, domu, który miał być i byłby jego domem na dobre i na złe, gdyby nie ciężka choroba jednego z opiekunów. Właścicielka boksera zmuszona była podjąć bardzo trudną decyzję o rozstaniu z cudnym podopiecznym, bo praca i opieka nad bardzo chorym ojcem uniemożliwiły jej zajęcie się boksiowym podlotkiem, potrzebującym uwagi, czasu, spacerów i zabaw. W trosce o jego los pozwoliła, aby ktoś inny go pokochał, aby dla kogoś innego stał się oczkiem w głowie, aby kogoś innego witał merdając ogonkiem i zlizywał z twarzy łzy szczęścia i smutku...

Boston przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Tarnowskich Górach, gdzie od razu podbił serca nowych opiekunów i zadomowił się na dobre. Jego nowi opiekunowie mówią o nim synuś a o sobie "szczęśliwi rodzice" Bostona - Kajtusia :)

 

05.01.2014

Opiekunowie z domu tymczasowego Bostona podjęli decyzję, że Boston- Kajtek zostanie z nimi na zawsze.

List od Kajtusia :)

"Cześć, to ja – Kajtek (do niedawna wołano na mnie Boston).

Jestem od 22 grudnia w nowym domu. Na początku byłem nerwowy i troszkę rozrabiałem, ale w końcu jestem jeszcze dzieciuch, to mi wolno – co nie?
Zacznę od początku.
Przyjechałem aż z Lublina, tuż przed świętami. Sami rozumiecie: atmosfera, zapachy... wszystko musiałem sprawdzić osobiście. A tu: „Kajtek zostaw”, „Kajtek przestań”, a ja i tak wiem swoje.
Kiedy poczułem się jak u siebie, troszkę się uspokoiłem. Moi drodzy przyjaciele (suczki i psiaki, ma się rozumieć) – każdemu z was życzę takiej chałupy. Posiadam bowiem:
własny ogród, w którym mogę hasać do woli,
w kuchni, gdzie przebywam najwięcej, duży fotel,
za oknem (do którego doskonale sięgam z fotela) widok na karmnik z ptaszkami, więc siedzę sobie i patrzę,
spanko (he,he,he – jak myślicie, Łapsy?) oczywiście w „łóziu” z „rodzicami„ na pięterku,
jedzonko (mniam mniam) – nie uwierzycie pewnie, ale Pani Doktor, u której byłem niedawno, napisała SPECJALNIE DLA MNIE dietę i mój człowiek dla mnie gotuje,
codziennie dla zdrowia spacer po okolicy, na początek około 4-5-km, myślę, że jak na razie może być. A jak będę grzeczny to pojadę wiosną na wycieczkę w góry ( będę grzeczny, będę grzeczny...), a na dodatek trzech skorych do zabawy facetów (takich na dwóch nogach, ma się rozumieć), bo z pańcią nie uchodzi szaleć za bardzo – za słaba, jak dla mnie.
Ale, żeby nie było zbyt sielankowo – mam umówiony zabieg kastracji. Mają zadbać, żeby nie bolało, ale troszkę się boję. Podobno to wymóg konieczny ponieważ z moim jąderkiem coś nie tak.
A teraz sprawa najważniejsza dla mnie: NIGDY NIE JESTEM SAM. I co Wy na to, Łapsy?

Ponieważ Święta i Nowy Rok były niedawno, słyszałem, że jest taki fajny zwyczaj: ludzie i zwierzęta składają sobie życzenia.
Więc ja życzę wszystkim żeby byli szczęśliwi, jak ja teraz jestem.

A byłbym zapomniał. Wszystko to zawdzięczam Pani Eli z Fundacji. To ona znalazła dla mnie taki fajny dom. Ściskam i jak bym dosięgnął to dałbym boksiowego całusa, ale przesyłam go przez internet razem ze zdjęciami.
Trzymajcie się. Odezwę się znowu za jakiś czas. "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.