STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BONO
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Bydgoszcz
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

19.01.2014

Przeglądając jak każdego dnia ogłoszenia i strony FB natknęliśmy się na pilnie szukającego domu Bono. Telefon do schroniska, które ogłosiło chłopczyka i do właściciela i po kilku godzinach cudny bokser przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał w domu tymczasowym w Bydgoszczy.

Bono to młody, bardzo okazały, duży bokser, ma 16 miesięcy i jest typowym dla tego wieku dzieciakiem, chętnym do zabawy, szaleństw i wygłupów. Ma książeczkę zdrowia, szczepienia i jest zadbanym psem. Jednak z przyczyn losowych, jego właściciele nie mogli dłużej sprawować nad nim opieki.

Bardzo dziękujemy kierownikowi schroniska: Pani Agnieszcze za pomoc, Panu Sylwestrowi i Panu Michałowi za pomoc w przejęciu Bono oraz naszej niezawodnej Kasi, która adoptowała jakiś czas temu od nas sunię za transport w tą mglistą, piątkową noc. Nowy opiekun tymczasowy, Pan Adrian osobiście z pojechał z Kasią po swojego pupila.

06.05.2014

Bono zostaje na stałe w swoim domu tymczasowym w Bydgoszczy.

Relacja opiekuna:

"Bono jest bardzo miłym i sympatycznym psiakiem. Jego ulubioną zabawą jest ganianie własnego ogona :). Do ludzi w miarę pozytywny, choć zdarza się, że się rzuca, do psów ma stosunek negatywny. Jeśli zauważy innego psa, to od razu się rzuca, szczeka i zaczyna gryźć smycz. Na spacerach dziki i żywiołowy. Uwielbia spacery po lesie, gdzie spokojnie biega bez smyczy. Uwielbia być głaskany, drapany. Jeśli się nim za mało interesuję, to od razu robi wszystko, byle na niego zwrócić uwagę. Czasem nawet delikatnie podgryza, żeby zacząć się z nim bawić. Uwielbia ze mną biegać. Stosunek do dzieci nie jest sprawdzony. Bono jest po kastracji i zachowuje się dobrze. Teraz myślę o jakimś szkoleniu żeby zaakceptował inne psy. Dogadujmy się świetnie z Bono."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.