STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ELZA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

22.01.2014

Elza, młoda, piękna zguba. Szukała szczęścia na ulicy w tą mroźną pogodę. Widok błąkającej się suni nie wzruszał przechodniów. Jedynie Pan Łukasz zlitował się nad przestraszoną dziewczynką i zabrał ją do siebie. Niestety to wcale nie oznacza, że Elza odnalazła swoje szczęście. Trafiła co prawda na dobrego człowieka, ale u niego nie może zagrzać miejsca na stałe. Dziś sunia pilnie szuka domu. Domu, który da jej świadomość, że człowiek może być przyjacielem. Ona wciąż wierzy w ludzi, szuka z nimi kontaktu, ufa im... Jest bardzo przyjazną bokserką. Typowy charakterek przylepy i przytulanki. Jej historia nie jest nam znana, ale okoliczności i czas w jakim trafiła na ulicę może wskazywać na prosty scenariusz - zima, Święta, Sylwester a teraz ferie, przecież pies to tylko ciężar i przeszkoda a balastów należy się pozbyć... Ale czy Elzę można nazwać problemem? To pies anioł, ideał! Kocha ludzi, za kotami nie gania, na szczekające psy nie zwraca uwagi, wie do czego służy samochód (otwarcie drzwi skutkuje natuchmiastowym skokiem do środka).  Pilnie szukamy dla Elzy domu, choćby tymczasowego., sunia ma czas do soboty....

 

28.01.2014

Elza już nie szuka domu, sunia odnalazła już swój raj. W sobotę pojechała do swojego nowego domu. Jej opiekunowie pojechali po nią 400 km, ale jak twierdzą, warto było. Oczekując na psa, dostałam od Pani Eli wiadomość SMS: "Rozmawiałam już z Panem Łukaszem, jutro o 13-tej ruszamy z Olsztyna. Dał nam telefon do swojej narzeczonej która nam wyda "córeczkę" ps. już mnie brzuch zaczyna boleć, nie wiem jak wytrzymam do jutra, ciesze się jak dzidziuś. Pan Łukasz mówi, że Elzunia tęskni za człowiekiem, jest przyjazna. Boże ile bym dała aby juz dziś ją zabrać do domku. Pozdrawiam Ela" Po odebraniu Elzy, Pani Ela napisała "Pupa wymyta, pcheły wygonione, teraz sjasta :) pozdrawiam ciociu - Twoja Elza "

Elza dostała najpiękniejszy dom na świecie, jej opiekunowie zyskali nie tylko przyjaciela, członka rodziny, psa ale jak sami piszą córeczkę...

Serce się raduje, jak na naszych oczach i za naszym pośrednictwem, opuszczony, smutny, przerażony, zabiedzony pies odzyskuje radość życia i wiarę w człowieka.

Po takich akcjach jak ta, sami odzyskujemy spokój i ...wiarę, wiarę, że są jeszcze ludzie na świecie...

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.