STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NELLY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

25.01.2014

Zima. Trzaskający mróz, zawieje śnieżne. A w boksie zewnętrznym w schronisku próbuje się ogrzać taka piękność. Nelly ma około dwóch lat, trafiła do schroniska dwa tygodnie temu, jednak nikt jej nie szuka. Nie pozwólmy, by za schroniskowymi kratami traciła swoją bokserzą naturę. Nelly jest bardzo wychudzona, schronisko to nie miejsce dla niej, tym bardziej o tej porze roku.

 

26.01.2014

Nelly już pod naszą opieką :), zamieszkała w domu tymczasowym u Moniki.

Nelly już nie marznie w schroniskowym boksie, tylko grzeje swoje wychudzone ciałko w domu tymczasowym u Moniki. Bokserka jest grzeczna i bardzo spragniona człowieka, a dom , który ją przygarnął, pełen miłości i ciepła. Tu każdy pies odzyska radość i bokserzą naturę. Nelly nie ciągnie na spacerach ale na psy reaguje z wielką czujnością. Za tymczasową opiekunką chodzi krok w krok i domaga się pieszczot. Jest bardzo chuda, ma ogromny apetyt. Jak na boksera przystało, doskonale wie, do czego służą łóżka, więc układa się wygodnie na kanapie wtulona w opiekunkę i zasypia na pleckach, nastawiając chudy brzuszek do głaskania. Ma cieczkę, a mocno wyciągnięte sutki każą przypuszczać, że już nieraz rodziła.

07.04.2014

Nelly jest już po zabiegu sterylizacji, jej opiekunka, Pani Monika podjęła decyzję, że bokserka zostanie u niej na stałe.


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.