STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOŁDI
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

27.01.2014

Tołdi trafił do schroniska kilka dni temu.

Relacja Kasi:

"O Tołdim można powiedzieć, że jest przecudnym panem bokserem, dobrze wychowany, pięknie nas przywitał. Poszedł z nami na spacerek, potem wycałował mnie całkowicie. Jest śliczny i grzeczny. Spokojny. Pręgusek o pięknej posturze. Aż dziw bierze, że ktoś go porzucił. Będzie wspaniałym towarzyszem. Został oceniony na 4 lata i pewnie tak jest...chwila spacerku i już chciał szaleć i się bawić aż ciężko było mu fotkę zrobić."

 

01.02.2014

W poniedziałek Tołdi przeszedł pod naszą opiekę i zamieszkał tymczasowo w hotelu.

Relacja Kasi:

"Pani Beata z hotelu potwierdziła to, co mówiliśmy. To bardzo grzeczny i ułożony boksiołek. Zostawał ładnie sam i nie było żadnych problemów. Na wybiegu upodobał sobie ją do zabawy i najlepiej wychodziłby tylko ze swoim człowiekiem. Dzisiaj bardzo żywo zainteresował się naszą Tekilką (ale który by się nią nie interesował) i chciał się z nią po boksiowemu bawić. "

 

15.02.2014

Tołdi zamieszkał w nowym domu we Wrocławiu:

"Witam,

Oto krótkie sprawozdanie z domu  Tobiego  (vel. Lebron).
Po pierwsze: jest Megagrzeczny...zostaje sam w domu bez najmniejszego lęku na 9 godzin...oczywiście miejscami ulubionymi są wszelkiego rodzaju kanapy...gdy wracam do domu i cicho otwieram drzwi, jestem w stanie go zaskoczyć chrapiącego w najlepsze...serenady (gorzej jak uskutecznia je w nocy :)  )
Na spacerze jest Megagrzeczny...idzie przy nodze...każdy opór na smyczy rozumie jako sygnał na synchronizację z człowiekiem...pomimo, że ma dopasowaną obrożę jest w stanie wysunąć z niej głowę...i dzięki temu mam kolejny wniosek...nie jest uciekinierem...pomimo wyplątania się z obroży nie uciekł...Megagrzeczny...
Apetyt ma niesamowity...konia z kopytami zjadłby...jakby mu go dali...tak niestety muszą wystarczyć mu serca , żołądki kurakowe zmieszane z ryżem i marchewką:)
TU PODZIĘKOWANIA DLA MOJEJ MAMY ZA POMOC I PRZYGOTOWANIE POSIŁKÓW, WIEM ŻE TO CZYTASZ WIĘC DZIĘKI.  :)
Co jeszcze...nie szczeka na dźwięk domofonu...kolejny plus bo nie stresuje sąsiadów.
Jest obojętny na zaczepki innych psów...pomimo szczeków zaczepników :) on kroczy dalej z podniesioną głową niczym arystokrata.
Megagrzeczny arystkrokrata.
To tyle na pierwsze sprawozdanie.
Pozdrowienia dla wielbicieli Bokserów."


28.03.2014
Sytuacja Tołdiego zmieniła się diametralnie. Jego opiekun zmienił pracę i mnóstwo czasu spędza poza domem, bardzo często ma służbowe, kilkudniowe wyjazdy, więc z bólem serca musiał pożegnać się z przyjacielem i pozwolić mu pokochać innych ludzi.
Kilka dni temu, Tołdi , zwany obecnie Tolkiem zmienił dom i zamieszkał w Jeleniej Górze, w domu z tradycjami boksiowymi;
Relacja:
"Dzien Dobry !
Informujemy, że Tolek 2.04.2014 r. bedzie miał wykonywaną plastykę nosa i korektę podnibienia. Na dzień dzisiejszy walczymy u niego z alergią pokarmową. Na pewno uczulony jest na nabiał i chyba na gluten .Kastracji nie da się zrobić przy okazji plastyki noska i podniebienia, to znaczy da się ale dla psa to zbyt duże obciążenie i weterynarz odradzil. Zgodnie z umową adopcyjna, zrobimy to do końca czerwca.
Kilka słów o Tolku.
Jest na prawdę fajnym psem, dobrze sie z nami zgrał. Inteligentny i ciekawski.Taki z niego mały dominant i zakapiorek, juz kilku psom pokazał, gdzie ich miejsce, dlatego kastracja jak najbardziej wskazana. Bez problemu zostaje sam w domu, na spacerach ideał, jak nie ma innych psów. Nie lubi jeździć autem, powoli go przyzwyczajamy, juz sam wskakuje.
Pozdrawiamy z Jeleniej Góry -Kasia, Mariusz i Tolek "

02 Kwiecień 2019

Dostaliśmy relację i zdjęcia z domu Tołdiego:

"Witam !
14 marca 2019 roku minęło 5 lat od kiedy Tolek jest z nami.
Kochamy się wszyscy bardzo, nasz łobuz skradł nasze serca w 100 %.
Jest najmądrzejszym psem jakiego mieliśmy, cudny brzydalem z ząbkami na wierzchu.
Jedyną rzeczą , która spędza nam sen z powiek jest zdrowie Tolka, przez te 5 lat może było 1,5 roku spokoju. W lecznicy do której chodzimy ma ksywkę ŻELAZNY TOLEK.
Ale koniec o niemiłych rzeczach.
Dziękujemy Fundacji za Tolka.
Pozdrowienia od całej trójki !!!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.