STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TRISTAN
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

29.01.2014

Opiekunka Tristana szuka dla niego nowego domu.

Relacja:

"Tristan to 3,5 letni bokser rasowy, bez rodowodu. Jest maści żółtej (brązowej) niepręgowany. Nie ma przyciętych uszu ani ogona.

Pies jest najwspanialszy na Świecie. Nie jest agresywny, nie szczeka prawie wcale, jest zdrowy (książeczka ze szczepieniami i odrobaczaniem), zadbany.
To pies typowo domowy. Uwielbia kanapy i fotele. Wszędzie go pełno, chodzi za mną i moją żoną po całym domu. Ma bardzo dobry stosunek do dzieci. Gdy widzi dziecko cały się trzęsie i czeka tylko na sposobność do wspólnej zabawy.
Tristan jest po szkoleniu posłuszeństwa w Akademii 4 łap. Jest posłuszny, przychodzi na zawołanie, nie ucieka, potrafi chodzić przy nodze ze smyczą i bez. Uwielbia aportowanie i wszelkie zabawy ruchowe.
Jestem zmuszony oddać psa gdyż nowa praca zajmuje mi nieporównywalnie więcej czasu niż poprzednia i nie mogę poświęcić psu tyle uwagi ile potrzebuje. Szkoda mi go gdy całymi dniami siedzi w mieszkaniu sam.
Oddam go w dobre ręce kogoś kto pokocha go tak jak ja i poświęci mu dużo czasu i cierpliwości, których ja nie jestem w stanie mu dać."

 

13.02.2014

Tristan już nie szuka nowej przystani. Bokser kilka dni temy zamieszkał w nowym domku w Barczewie.

Relacja nowej opiekunki:

"Właściciele Tristana przyjechali do nas z boksiem w zeszły piątek i z bardzo ciężkim sercem zostawili nam to cudo. Widziałam jak bardzo trudno było im podjąć tę decyzję. Wcale się nie dziwię, bo Tristan od razu podbił nasze serca. Wypytaliśmy się o jego zwyczaje i przyzwyczajenia, ulubione zabawy i smakołyki.

Na razie obserwujemy pieska uważnie, staramy się zapewnić mu częste i ciekawe spacerki oraz możliwość przytulenia i wygłaskania. Tristan jest bardzo mądrym pieskiem, szybko się uczy, szczególnie za smakołyki. Na spacerkach bez problemu przychodzi na zawołanie i chętnie aportuje kółeczko. Jest zainteresowany wszystkimi psami w zasięgu wzroku, ale nie zaczepia ich sam. Jak na razie miał możliwość wyganiania się na spacerku z suczkami. Nie mieliśmy okazji sprawdzić jak reaguje w relacji z samczykami. Po spacerku chętnie wskakuje do brodzika, żeby wymyć zabłocone łapki i brzuszek. W domu lubi leżeć na swoim posłaniu, ale chętniej śpi przytulony do kogoś na kanapie. W nocy śpi z nami w nogach łóżka, na razie nie wciska się na poduszki ;) a podobno tak potrafi.
Umie otwierać sobie drzwi, skacząc na klamkę, więc nauczył już nas zamykania drzwi wejściowych na klucz. Przydatna umiejętność, bo przecież każdy bokser złodzieja to najwyżej zaliże i zaprosi na pokoje, żeby pomiział ;)
Dziękujemy bardzo za wskazanie nam tego pieska. Po odejściu na początku roku naszego Pucia za Tęczowy Most, znowu mamy w domu szczęście na czterech łapach."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.