STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAKS
Wiek: powyżej 9
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

06.02.2014

MAKS I NIUNIA - jak Bonnie i Clyde ...

Maks i Niunia to dwa psiaki, które z powodu podeszłego wieku i sytuacji życiowej swojego ukochanego pana, musiały go opuścić. To potworna sytuacja dla wszystkich trojga. Dramat starszych psów i starego człowieka, którzy mieli tylko siebie... na starość i na świecie... Maks to starszy dżentelmen o szlachetnym bokserowym pochodzeniu. Pomimo wieku i dość zaawansowanej zaćmy, jest pogodny i przyjazny wszystkim. Panna Niunia zaś, to dość nieśmiała, ale całkiem jeszcze żwawa terierkowata sunia. Uzupełniają się jak filmowi Bonnie i Clyde. Ona czujna i gotowa zbadać każde "nowe" pojawiające się w pobliżu - to oczy, których zabrakło Jemu. On zaś to ten większy, silniejszy, który obroni, gdy zajdzie potrzeba. Oboje wzajemnie się wspierają i szukają, gdy jedno straci z oczu i nosa te drugie. Gdyby nie ludzie, którym nie jest obojętny, na równi z ludzkim, psi żywot ta para zapewne wylądowałaby na ulicy, bądź w jeszcze gorszym miejscu. Pani Zuzia, Ania, Ola, Karola i Paula oraz wiele innych osób, zrobiły co w ich mocy, aby zabrać te psiaki choć na chwilę w bezpieczne miejsce i tak trafiły do nas.
Obecnie pilnie szukamy tej parze przeuroczych czworonogów domu tymczasowego, a po ostatecznym uregulowaniu sytuacji prawnej ich właściciela, domu stałego, aby mogły dożyć swoich dni spokojnie i bezpiecznie.
Pomóżcie znaleźć im najlepsze miejsce na spokojną starość!!!!

 

21.02.2014

Maks odszedł niespodziewanie... Cichutko. ... Niestety nie zdążył znaleźć domu...

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.