STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ZBYSIU
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: DT Rzeszów
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

15.02.2014

Zbysiu ma około 8 latek i przeszedł już wiele w swoim życiu... Boksio został przywieziony do schroniska w bardzo złym stanie. Okazało się, że wcześniej został  przez inne psy dotkliwie pogryziony. W śniegu, przy ulach na skraju lasu, leżał najprawdopodobniej kilka dni. W schronisku został objęty opieką - napojony i nakarmiony. Weterynarz pozszywał mu rany.
Relacja wolontariusza:
"Powiem szczerze, że bidulek musiał wiele przejść. Jest jak na boksera troszkę niższy, ale  to typowy boksiu - pyszczek, umaszczenie no i rozdawanie całusów.  Na razie jest w takim stanie, że przebywa sam w izolatce wewnętrznej, jest pod lekami i dostaje  kroplówki, musi dojść do siebie. Ogólnie Zbysiu jest cudny, serce mi omal nie pękło, jak go zobaczyła., Był w takim stanie, że po operacji, która trwała 2,5 godziny, weterynarz powiedział, że jak przetrwa noc, to dojdzie do siebie pomału. Jest ulubieńcem pracowników schroniska, do wszystkich się chce przytulać ;-) Jest nauczony czystości, nie załatwia się w boksie więc ewidentnie był to psiak domowy. Jest okropnie wychudzony, czuć każdą kosteczkę :'(
Zbysiu pilnie szuka domu. Ma nadzieję, że znajdzie się dobry człowiek, który dostrzeże w nim przyjaciela i pozwoli mu nacieszyć się życiem na jakie niewątpliwie zasłużył."


11.03.2014

Zbysiu przeszedł pod nasza opiekę, zamieszkał w domu tymczasowym w Rzeszowie, który już niedługo stanie się jego domem stałym.
Relacja:
"Witam,

Na wstępie chciałabym bardzo podziękować Państwa Fundacji za pomoc przy adopcji pieska, który już w pierwszym dniu, został przyjacielem całej rodziny. Zacznę od tego, że po Zbyszka pojechałam kawałek drogi, bo aż 550 km, martwiłam się trochę jak zniesie drogę powrotną lecz nie było z tym najmniejszego problemu. Całą podróż był bardzo spokojny, a większą część drogi smacznie przespał. Po dotarciu do swojego nowego domu, okazał się niesamowicie towarzyski i przyjacielski, bardzo szybko podbił serca całej rodziny a także sąsiadów:) Już na pierwszym spacerze zaprzyjaźnił się z innymi psami z bloku, choć spacerowanie na smyczy coś mu nie odpowiada, widocznie nie jest jej nauczony. Nie mniej jednak piesek nie wykazuje najmniejszych przejawów agresji i przy spacerach nie sprawia żadnych problemów. W relacjach z dziećmi okazał się również bardzo przyjacielsko nastawiony, pomimo czasem zbyt natarczywych pieszczot dwóch urwisów ze zdjęcia:) Reasumując jestem bardzo zadowolona z tego jaki piesek trafił mi się by zostać moim nowym przyjacielem. 

Z poważaniem, Małgorzata i Dorota"


06.04.2014

Zbysiu, a od pewnego czasu już Rocky, stał się od niedawna pełnoprawnym członkiem nowej rodziny. Dziękujemy Agnieszce M. za opiekę nad Zbysiem w schronisku oraz Monice T. za pomoc w dopełnieniu formalności adopcyjnych.
Relacja:
"Zbysiu/Rocky, to psiak idealny. Kocha wszystkich i wszystko, nawet szczur chodzący mu po grzbiecie nie robił na nim żadnego wrażenia. Wnuki opiekunki uwielbiają go, a on odwzajemnia się takim samym uczuciem.  Bardzo pokochał swoją młodszą panią, za którą chodzi krok w krok, patrząc na nią z uwielbieniem. Na spacerkach bardzo grzeczny, nie sprawia żadnych problemów. To typ tzw. misia do kochania i przytulania:). Był też z wizytą u weterynarza, gdyż jedna z najgłębszych ran nie do końca się zagoiła. Rana wkrótce zostanie oczyszczona i na nowo zszyta i pan doktor jest dobrej myśli, że teraz wszystko ładnie się zagoi i nie będzie już z tym żadnych problemów".
Bardzo się cieszymy, że Zbysiu/Rocky po tak wielkiej tragedii jaka go spotkała, znalazł wreszcie swoją kochającą rodzinę. Życzymy wszystkim długich i szczęśliwych lat w byciu ze sobą razem. Powodzenia Rocky!


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.