STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FIONA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

19.02.2014

6 letnia Fiona pilnie szuka nowego domu z powodu wyjazdu właścicieli.

Relacja:

"Fiona jest psem spokojnym, z dziećmi ma dobry kontakt. Dogaduje się z innymi psami. Jest wysterylizowana, ma  szczepienia. W październiku była odrobaczona. W  domu nie czyni szkód, zostawała sama w domu."

20.03.2014

Fiona zamieszkała w cudownym domu u Joasi, która adoptowała z Fundacji Ajkę za TM :( Sarę, Lilkę i Tofika.
Relacja Joasi:
"Fiona pojawiła się w naszym domu trzy tygodnie temu, a mam wrażenie, że jest z nami od zawsze. Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy zachwyciła mnie jej uroda, to jakim jest pięknym, zgrabnym, zadbanym psem, z lśniącą jedwabistą sierścią... Widać, że poprzednia opiekunka Fiony bardzo się o nią troszczyła. Oprócz urody ma idealny charakter - jest spokojną, grzeczną i bardzo miłą sunią, więc niemal od razu dogadała się z resztą naszych podopiecznych. Tak więc jest czego zazdrościć, bo trafiło mi się cudo, po prostu ideał. No dobra, trochę awanturuje się o zabawki, zwłaszcza swoje (zapomniałam napisać, że Fiona przyjechała do mnie z całą wyprawką), dokonała aneksji kuchni i jest zazdrosna o głaskanie, ale kto przejmowałby się takimi drobiazgami ;).
Fiona, wcześniej pies kanapowy, powoli nabiera kondycji. Dużo spaceruje, biega z Sarą i Lilą, jest bardzo ciekawa nowego otoczenia i myślę, że już zadomowiła się, przyzwyczaiła do nas i do swojego nowego życia.
Bardzo dziękuję Fundacji i Pani Bożenie, że Fionka mogła z nami zamieszkać.
Pozdrawiam
Joanna"Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.