STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GAGA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

24.02.2014

Gaga - wiek około 3 lat, czeka na miłość, za kratami schroniska.

Gaga jest niewielką, kilkuletnią sunią o zjawiskowym umaszczeniu. Prawdopodobnie błąkała się przez kilka dni, bo była  bardzo wygłodzona i zmęczona. Osoba, która ją znalazła, wykąpała ją i poprosiła schronisko o pomoc. Pracownicy schroniska, poprosili o pomoc naszą fundację i tak Gaga, trafiła na naszą stronę.
Sunia przez dwa dni jadła i spała na zmianę. Bokserka ma guzy na listwie mlecznej i widoczną bliznę - prawdopodobnie po cesarce. Gaga prawdopodobnie mieszkała w budzie w kojcu, doskonale wie do czego służy buda. Wygląda na to, że kiedyś jej domem była właśnie buda... Potrafi chodzić na smyczy, chociaż jak na tą chwilę ciągnie. Myślę, że kilka spacerów i Gaga zrozumie, że na smyczy można chodzić grzecznie. Jak na razie nerwowo reaguje na inne psy. Akceptuje psy małe, zaprzyjaźniła się z yorkiem ;-) Do ludzi jest przyjazna jak na boksera przystało, przytula się i nie widać cienia agresji u niej. Szukamy kochającego domku dla Gagi jak na Lady Gagę przystało! Za kilka dni będziemy wiedzieć więcej o jej stanie zdrowia. Na tą chwile trzeba zdiagnozować guzki, wykonać podstawowe badania. Jeśli chcesz dać dom, choćby tymczasowy, zadzwoń. Każda pomoc się liczy..

 

15.03.2014

Gaga znalazła dom, została adoptowana bezpośrednio ze schroniska.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.