STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MELISA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

01.03.2014

O bokserce Melisie dowiedzieliśmy się niedawno i natychmiast postanowiliśmy jej pomóc, kontaktując się z przytuliskiem, do którego trafiła. Melisa znalazła się tam, ponieważ jej właściciel nie chciał się nią dłużej zajmować. Bokserka jest młodziutka ma od 1,5 do 2 lat. Miała już jedne szczeniaki z tego co udało się ustalić. Poza tym, jest przecudna, bardzo przyjaźnie nastawiona do ludzi. Posiada książeczkę zdrowia, jest odrobaczona już i zaszczepiona,przed adopcją zostanie wysterylizowana.Szukamy dla niej kochanego domu, który już jej nie porzuci.


09.03.2014

Melisa przeszła pod naszą opiekę, zamieszkała u Germaine w siedzibie Fundacji.

Relacja Germaine:
"Melisa jest bardzo chuda, pochłania jedzenie bardzo łapczywie, karmimy ją kilka razy dziennie. Z innymi psami dogaduje się bez problemu, niestety nie przepada za kotami. Szczeka pod bramą na bezdomniaki, które przychodzą na dokarmianie.
Bokserka jest pieszczochem, lubi się przytulać i być blisko człowieka."


16.03.2014
Melisa była kilka dni temu w lecznicy, została zaczipowana.
Relacja Germaine:
"Melisa czuje się dobrze, jedyny problem to jej długi ogon, którym merda na okrąglo uderzając o ściany i meble. Końcówka ogona krwawi i mimo opatrunków niestety nie goi się. Melisę może niestety czekać amputacja ogona, jeżeli będzie nadal podkrawiał, a sunia będzie nim uderzała o wszystko."


24.03.2014

Melisa zamieszkała w nowym domu w Bydgoszczy, relacja:
"Witam,

dzisiaj mija tydzień od kiedy spotkał mnie zaszczyt spotkania się z Melisą. Pierwszego dnia sunia była bardzo, bardzo zmęczona, przyjazd z Warszawy do Bydgoszczy, później długi spacer. Przyszła do domu i od razu poznała swoje nowe legowisko, zjadła, wypiła studnię wody i poszła spać...Następnego dnia z samego rana, zważyliśmy chudzinę, ważyła 23 kg - zaczęliśmy kurację  węglowodanową : ) aby biedaczka doszła do siebie. Melisa, zwana teraz Nutellą, ma bardzo duży apetyt, je 5 razy dziennie, nie wybrzydza i lubi długie spacery oraz spanie na kanapie :) Po tygodniu waży już 24,5 kg, przytyła 1.5 kg. Jej zachowanie i samopoczucie zmieniło się na lepsze. Zaczęła skakać, biegać, a nawet szczekać, oczywiście jak tylko coś chce. Widać, że wiele wycierpiała ale mam nadzieję, że te najgorsze chwile ma już daleko za sobą.... :)

Pozdrawiam"


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.