STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
POCISK
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

04.02.2014

Pocisk to 10 letni bokser, który musi opuścić swój dotychczasowy dom do końca przyszłego tygodnia.

Muszę odejść, zostawić rodzinę, nie do końca rozumiem dlaczego, tak powiedzieli, zawsze ich słuchałem, tym razem też muszę.. Mam niewiele czasu na znalezienie nowego domu, ale wierzę, że się uda, że ktoś podaruje mi ciepły kąt i trochę jedzenia. Jestem grzeczny, posłuszny, uwielbiam się przytulać, bardzo kocham ludzi. I pomimo wieku jestem aktywny i zdrowy. Z niecierpliwością czekam na jakąś wiadomość, na znak, że ktoś mnie zechce, że ktoś przygarnie i pokocha. Tak bardzo boję się schroniska, samotności, zimna. Przez te lata byłem wierny, dlaczego los chce mnie tak doświadczyć?? Tak bardzo się boję...

01.03.2014

Pocisk zamieszkał w nowym domu w Słońsku.
Relacja z nowego domu:
"Cześć,
zgodnie z obietnicą piszę parę słów na temat ŚLINIAKA:) Muszę przyznać, że zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia. I to była najprawdopodobniej najlepsza decyzja w moim życiu żeby go adoptować za co codziennie otrzymuje masę buziaczków-śliniaczków. To wspaniałe zwierzę, kocha dzieci szybko się uczy (jak na dorosłego psa to niesamowite), zaakceptował nawet kotkę naszą a myślałam, że z tym będzie największy problem:) Nie obeszło się bez kłopotów typu- początkowo nie mógł sie dogadać z moim Krasnalem ale z biegiem dni  przyzwyczaili sie do siebie, mogę śmiało stwierdzić że nawet się lubią. Śliniak już wie ,że nie wolno jeść butów, pić wody z toalety, zrzucać kwiatków, gryźć drzwi :) Ganiać kota czy siusiać w domu :) Za to w nagrodę może spać w moim łóżku :) Początkowo wychudzone zwierzątko odzyskuje swoją prawidłową masę, przeszedł komplet szczepień posiada własną książeczkę zdrowia. Rany na ciele i w główce powolutku się goją jeszcze tylko czasem zrywa się w nocy i szczeka, kuli się jakby się czegoś bał głaskam go wtedy i mówię,, CIII.. WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE JESTEM PRZY TOBIE,,  już nikt nie zrobi mu krzywdy, obiecuj."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.