STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KASANDRA
Wiek: 3-5
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Tęczowy Most

04.03.2014

Kasandra przeszła dzisiaj pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkała w domu tymczasowym w Bydgoszczy.

Relacja Kasi i Sebastiana:

"Wczoraj otrzymaliśmy prośbę o znalezienie domu dla Kasandry. Dzisiaj Sebastian pojechał, żeby ją poznać i zrobić kilka zdjęć a tymczasem właścicielowi zależałona tym, żeby sunia została już dzisiaj zabrana. Sebastian nie namyślał się, tylko po prostu ją zabrał (mamy zrzeczenie, książeczkę). Kasandra była bardzo wystraszona, no bo jak tak ni z tego ni z owego zabrali mnie od pana mojego, u którego mieszkałam tyle lat ...
Mimo to zostałam obdarowana buziakami. I to jakimi.
Sunia przebywała w towarzystwie dzieci i kotków i nie było problemów."

11.03.2014

Kasandra zamieszkała w nowym domu w Bydgoszczy:

"Pani Kasiu, Panie Sebastianie,

Dzięki Państwa osobistej - oraz Fundacji S.O.S. Bokserom - pomocy, Kasandra zmieniła dzisiaj Rodzinę. Z zastępczej na adopcyjną. Zmieniła województwo, markę samochodu, adres e-mail na lewo od małpy oraz  kanapę.  Przyzwyczaja się do nas i raczej ufnie ma non troppo. Na trasie przeprowadzki, w samochodzie,  z furią  obszczekiwała pędzących szosą motocyklistów. Koty sąsiadów w ogródku nowego domu przywitała natomiast z tolerancyjnym zainteresowaniem - ale chyba bez wzajemności.

Bardzo pięknie dziękujemy
Ewa i Eugeniusz"08 Grudzień 2018

Dostaliśmy bardzo smutną wiadomość od opiekunów Kasandry/Saby:

"Odeszła wczoraj 19.11.2018 za Tęczowy Most boksereczka Kasandra = Saba.
Przyszła do nas z Fundacji SOS Bokserom na wiosnę 2014 roku jako Kasandra. Zmieliliśmy jej imię greckiej złowróżbnej wieszczki na etiopską królową  Sabę bo też miała monarszą  godność, mądrość, temperament i wdzięk. W dziesiątym roku życia  pokonała ją i nas jej choroba. Dużo za  wcześnie. Utrwalałaś  Sabuniu naszą potrzebę kochania, dałaś nam wiele radości, podtrzymując na duchu.
 E+E."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.