STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FIONA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DS Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

08.03.2014

Najczęstszym powodem do rozstania, a co za tym idzie do rodzinnej tęsknoty jest przymusowy wyjazd za granicę. Tak właśnie odległość często odbiera rodziców dzieciom, męża żonie, a w tym wypadku całą rodzinę Fionie. Niedługo za sprawą takiej rozłąki nastaną dla suni smutne czasy, więc w naszym obowiązku leży podkolorowanie jej szarego życia. Szukamy zatem dla Fionki wspaniałej rodziny, która stanie się lekiem na tęsknotę. Nie nam oceniać, nie nam gdybać, nie nam stawiać się w sytuacji rodziny, której i tak jest wystarczająco ciężko. Najważniejsze jest to, aby ta piękna sunia odnalazła swe szczęście, którego nie zburzy już żadna życiowa sytuacja.

Relacja:

"Fiona ma skończone 6 lat, jest psem bardzo energicznym i łagodnym, choć troszkę upartym. Akceptuje inne psy o ile nie są to suczki. Wychowywała się z kotami ale od 3 lat już z nimi nie mieszka. Jeśli kot nie będzie uciekał i nie będzie się jej bał, to na pewno go zaakceptuje i się z nim dogada. Fionka nie jest psem nadającym się do mieszkania na zewnątrz, to typ kanapowca. Uwielbia spać w łóżku ale potrafi zrozumieć, że nie zawsze można jej tam wejść i trzeba wrócić na swoje posłanie. Uwielbia długie spacery i zabawy z kijkiem, najlepiej największym jaki się tylko da ! Lubi pływać oraz biegać przy rowerze. Potrafi zjeść nieograniczoną ilość jedzenia ;-) Dlatego trzeba jej rozsądnie wydzielać porcje aby nie stała się grubaskiem. Ogólnie jest zdrowa, zaszczepiona i odrobaczona, ma też wszczepiony chip. Załączamy kilka zdjęć Fiony, mamy nadzieję, że znajdzie się ktoś kto da jej ciepło i dom na zawsze."

Bokserka pilnie szuka domu, jej właściciele wyjeżdżają już na początku maja, mamy mało czasu....;-(

14.03.2014

Dostaliśmy informację od opiekunki Fiony, że sunia znalazła dom, zamieszkała w Warszawie

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.