STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BALBINKA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Do Adopcji

12.03.2014

Balbinka to jedna z dziewczynek z Nowosądeckiego miotu, cudem uratowana od śmierci. Dziewczynka nie musiała długo czekać na nowy dom. Państwo z Katowic zakochali się w niej i malutka pojechała do cudnego domu razem z mamusią.

Relacja opiekunów:

"Witam serdecznie, w załączeniu przesyłam kilka zdjęć mamy i jej córeczki po podróży. Rodzinka powoli się klimatyzuje, mama jeszcze nie wierzy w to, czy to jej stały dom i ogródek. Dalej na boksiowej mordce rysuje się smutek i zmartwienie, ale są przejawy radości i beztroski. Mamusia uwielbia grę wpiłkę i tarzanie w trawie. Dziewczyny są po wizycie u weterynarza. Mama zmieniła imię i wabi się Kenia, a mała dziewczynka Luna. Noc przespały w łóżku razem z nami, trochę niespokojnie lecz z momentami fazy rem i chrapania w najlepsze. Pozdrawiamy i dziękujemy za Te dwa skarby

Beata i Stanisław"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.