STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
HERMAN
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

14.03.2014

Herman to jeden ze szczeniaczków z nowosądeckiej interwencji. To miłość zaklęta w szczenięcym ciałku. Herman szuka domu i miłości, chce kochać i być kochanym. Od 2 tygodni przebywa w domku tymczasowym wraz z Serduszkiem u Pani Liliany, która wyraża się o nim z wielką czułością i miłością.

Relacja opiekunki:

"Jeśli chodzi o Hermana, imienia nie zmienialiśmy. Zostawiliśmy tę przyjemność nowej, stałej rodzinie, choć nie ukrywam, że Herman to taki słodziak, że nie sposób się w nim nie zakochać . To mały przytulasek. Jak idzie spać, to musi mocno być przytulony do Tajsona lub do kogoś z nas, czy do dzieci czy do nas. Przy zabawach przeważnie to Tajson jest prowodyrem zwariowanych zabaw ale Herman szybko łapie o co chodzi i bawią się w najlepsze. Uwielbia się przytulać i całować . Mam nadzieje że Herman znajdzie kochającą rodzinkę bo jest cudowny."

 

19.07.2014

Herman miał szczęście :) Jego rodzinka nie odda go nikomu, bo przecież chłopczyk jest prawowitym członkiem rodziny. Kilka dni temu Herman miał odwiedziny naszej wolontariuszki Kasi.

Relacja Kasi:

"Herman vel Kiler jest pięknym, 5-cio miesięcznym szczeniakiem, który jest ogromny! W niczym nie przypomina małej, ślepej paróweczki, którą przywieźliśmy do Warszawy.

W domu Rodziny przywitał mnie cudowny psiak w kolorach pręgowanych (mam do takich słabość). Zjadł z apetytem wieprzowe suszone noski a następnie z zapałem kontynuował zabawę ze swoim nieletnim ludzkim przyjacielem.
Muszę przyznać, że byłam pod wrażeniem więzi jaka łączy Kilera z chłopcem. Na moich oczach chłopcy (ludzki i psi) bawili się na podłodze, na zmianę leżąc jeden na drugim.  Śpią w jednym łóżku. Tylko, że Kiler zapomniał, że nie ma już 5 tygodni, kiedy to zawitał do Rodziny, a 5 miesięcy i waży sporo ponad 20 kg!!!!!
Tak oto porzucone szczenię stało się członkiem Rodziny i trzecim dzieckiem dla Rodziców!"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.