STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BOND
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

20.03.2014

Właścicielka Bonda poprosiła nas o pomoc w znalezieniu nowego domu dla jej boksera: Bonda.

Bond nie jest psem porzuconym, nie jest psem niechcianym...Ten uroczy bokser ma kochającą Panią. Czasem los pisze dla nas różne scenariusze. Właścicielka Bonda bardzo dużo pracuje, czasem wyjeżdża w tygodniu. W związku z powyższym, bokser większość czasu spędza sam...Wiemy doskonale, że boksery uwielbiają towarzystwo człowieka, wie o tym również jego właścicielka. Dlatego z myślą o swoim ukochanym psie, podjęła trudną decyzję. Z wielkim bólem serca postanowiła poszukać dla niego nowej rodziny. Domu, w którym Bond poczuje się swojsko i będzie czuł się kochany. Poniżej informacje, jakie dostaliśmy o tym uroczym bokserze:

" Witam,
Bond ma 5 lat, szukam dla niego dobrego domu.
Jest grzeczny, usłuchany, mieszka w mieszkaniu, zostaje sam nawet po kilkanaście godzin w ciągu dnia i nie rozrabia. W domu zachowuje czystość, bez spaceru wytrzymuje, jak pisałam wyżej nawet kilkanaście godzin jeśli jest taka potrzeba. Nigdy nie zdarzyło się, żeby nabrudził. Jak przystało na boksera uwielbia kontakt z ludźmi, ze wszystkimi. Lubi dzieci i pozwala im robić ze sobą wszystko, ale na co dzień nie mieszka z dzieckiem (odwiedzają nas dzieci brata i znajomych).
Nie jest agresywny w stosunku do psów, natomiast zaatakowany również reaguje podobnie. Raczej nie ma kontaktu z kotami, więc nie znam jego reakcji na przebywanie z kotem. Bond jest bardzo wesoły, lubi się przytulać, pokazuje  często czego potrzebuje (charakterystyczne zachowanie jeśli chce wyjść, jeśli skończy mu się woda lub jest głodny), uwielbia zabawę w każdej formie, wszędzie podąża za nami i w mieszkaniu i na spacerze. Zna podstawowe komendy. Na spacerach pilnuje czy jesteśmy na widoku i nie oddala się zbytnio, na zawołanie zawsze przybiega. Trzeba mu czyścić uszy (zapobiegawczo, żeby nie miał żadnych problemów, co się zdarzało wcześniej). To chyba jedyne czego nie lubi, ale grzecznie czeka, aż skończę. Kąpie się chętnie i jest grzeczny, nie wyrywa się, czeka, aż mu dam znać, że może wyskoczyć z wanny.
Je karmę dla alergików Royal Canin Hypoallergenic.

Bardzo mi zależy na tym, żeby miał dobry dom. "

20.05.2014
Bond nie czekał długo na swój raj. 8 dni po ogłoszeniu boksera na naszej stronie, znalazł rewelacyjny dom i zamieszkał w Warszawie :) 28 marca cieszył się już swoją nową rodziną :)
Relacja
"Witamy :)
Bond, zamieszkał razem z nami i naszą rezydentką Fioną, również adoptowaną z Fundacji jakiś czas temu ;-) Początki były ciężkie, Bond nie polubił się z naszą Fionką. Były ścięcia, awantury o zabawki i zazdrość. Ale jak to się mówi, "pierwsze koty za płoty". Z czasem wszystko się zmieniło i zaświeciło słońce. Obecnie Bond jest szczęśliwym psiakiem i daje nam dużo radości. W związku z jego alergią, dostaje leki na alergię i jest o wiele lepiej. Jesteśmy w nim zakochani! Teraz Bond i Fiona, trzymają razem sztamę, jak brat z siostrą. Fiona wygania wszystkie suczki, które kręcą się koło Bonda...jest o niego zazdrosna ;-). Dzięki dwóm bokserom w domu jest wesoło, a w stadzie tak powinno być. Przesyłamy kilka zdjęć.
Pozdrawiamy serdecznie"
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.