STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BUDRYS
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

23.03.2014

O Budrysie dowiedzieliśmy się kilka dni temu, bokser miał być w weekend uśpiony. Jego 87 letnia chora opiekunka nie radziła sobie z opieką nad bokserem, nie była w stanie wychodzić z nim na spacery, zapadł wyrok...

Budrys przyjechał w piątek do Warszawy, trafił od razu do lecznicy, został zaszczepiony i odrobaczony, wykonano mu badanie krwi.

Bokser zamieszkał tymczasowo u Germaine w siedzibie Fundacji. Relacja Germaine:

"Budrys jest pięknym, sympatycznym bokserem. Pierwszego dnia był tak zestresowany, że nic nie chciał jeść. Zapałał miłością do wszystkich psów w domu, ale one niekoniecznie odwzajemniają jego uczucia i po prostu uciekają, albo warczą, kiedy jest zbyt natarczywy. Budrys chce być cały czas przy człowieku, cieszy się i merda ogonem, kiedy wchodzę do pokoju i w nocy płacze pod drzwiami sypialni, żebym go wpuściła."

25.03.2014

Budrys pojechał dzisiaj do lecznicy. U boksera pojawiła się biegunka i problem z biodrem.

Relacja Germaine:

"Budrys ma bardzo silne biegunki, dostał dziś leki w lecznicy, resztę muszę podawać w domu doustnie. Ma zapalenie oczu, dostaje krople. Wczoraj w nocy pojawił się również problem z biodrem, mieliśmy wyjśc na nocny spacer, ale bokser zaczął płakać i nie chciał zejść po schodach, wyraźnie odbarczał łapę. Podałam mu lek przeciwbólowy i przeciwzapalny i wszystko wróciło do normy. W czwartek podczas zabiegu kastracji będzie miał również RTG biodra.
Co do charakteru Budrysa: jest cudownym psem, wielkim pieszczochem, bardzo karny, posłuszny. Jest psem jednego Pana, wybiera jedną osobe i tylko jej słucha. Broni posesji i nie wpuszcza nikogo do środka, ale wsytarczy go przytrzymać za obróżkę i powiedzieć "nie wolno" i nowa osoba może spokojnie wejść. Budrys jest bardzo inteligentnym psem, przyszły właściciel musi jednak wiedzieć jak z nim postępować."

28.03.2014

Budrys przeszedł wczoraj zabieg kastarcji, przy okazji wycięto mu tłuszczaka i podano steryd do biodra.

Relacja Germaine:

"Budrys, typowy pieszczoch bardzo szybko znalazł drogę do sypialni i do łóżka. To typowy leniwiec, tzw łóżkowiec-kanapowiec, mógłby spać i chrapać cały dzień. Jest przy tym bardzo delikatny, osrożnie wchodzi do łóżka, żeby nie nadepnąć na żadnego psa. Cudowny pies o wielkim sercu, wrażliwy i uczuciowy."

07.04.2014

Sobota była dla Budrysa wielkim dniem, po boksera przyjechała do siedziby Fundacji Pani Dagmara, jego nowa opiekunka. Budrys zamieszkał w Lublinie.

Czekamy na relację i zdjęcia z nowego domu.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.