STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BEN
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Białe
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

25.03.2014

Ben trafił niedawno do schroniska. Obecnie przechodzi okres kwarantanny. Wcześniej był widziany w okolicy, błąkał się kilka dni. Ten młody bokser, ma około2 lat i  jest niezwykle przemiłym i radosnym psem. Wystarczy spojrzeć na jego łaciatą mordkę, a uśmiech sam maluje się na twarzy ;-) Schroniskowy boks dzieli z innym psiakiem i świetnie się razem dogadują. Jedyne, czego trzeba temu łaciatemu przystojniakowi to: własny dom, miska z jedzeniem i miłość na jaką z pewnością zasługuje.

 

20.04.2014

Ben nie szuka już domu. Bokser zamieszkał w Łodzi.

Relacja opiekunów"

"Beny przyjechał do nas w czwartek. Na początku był troszkę zestresowany, ale później było już tylko lepiej. Na spacerach nie ciągnie, jest spokojny, chodzi praktycznie przy nodze. Jak każdy pupilek uwielbia smyranko, rozkłada się na łóżku i każe się smyrać, a gdy się już znudzi, to po prostu wstaje i idzie na posłanko. Najbardziej pasujące mu zajęcie to... spanie hehe :), bieganiem szybko się nudzi. Stosunek do dzieci mega przyjazny, jak widzi dziecko na spacerku, to je zaczepia i rozdaje buziaki. Z tego co zaobserwowaliśmy,  nie darzy sympatią ptaków i kotów. Poznaliśmy go z jedną bokserką. Na początku nie przypadł jej do gustu, a teraz... spędzają rodzinne popołudnia razem. Ona zaczepia go jak tylko może, a Beny zasypuje ją buziakami :)

Pozdrawiamy Aga i Bartek"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.