STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SERDUSZKO
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

26.03.2014

Serduszko to jeden ze szczeniaczków z nowosądeckiej interwencji. To boksiowe dzieciątko, rozkosz i miłość ukryta w małym ciałku. Chłopczyk od ponad 3 tygodni przebywa w domku tymczasowym razem z Hermanem u Pani Liliany.

Relacja opiekunki:

"Serduszko to mały bokseropodobny chłopczyk, który jak szuka zaczepki, bije łapą dosłownie :).
Jest to psiak z charakterem, wie czego chce i umie to wyegzekwować, czyli jest małym upartym szczeniaczkiem, który do tej pory będzie piszczał na przemian ze szczekaniem, aż weźmie się go na kanapę. Jak tylko usłyszy, że szykuję jedzenie, już pierwszy stoi w kuchni i szczeka " szybciej, szybciej, bo jestem bardzo głodny"
Na szczepieniu, Herman po zrobieniu zastrzyka tylko się spojrzał na Panią doktor, a Serduszko nie omieszkał spróbować złapać ząbkami palec Pani doktor."

 

24.05.2014

Serduszko ma już spokojne serduszko i nie musi się obawiać o swój los. Szczeniaczek zamieszkał w nowym domu w Chrzanowie.

Relacja nowej rodziny:

"Witam!

Wiem, że wiadomości ode mnie są "wyczekane", ale jako jednoosobowy kombajn pubowo - imprezowy, nie miałam wcześniej chwili, żeby usiąść i na spokojnie napisać - jak obiecałam.

Serduszko, a obecnie Bolek przyjechał do nas 21 marca, dzięki uprzejmości rodziny adopcyjnej Pręguska (Dextera).
Z chwilą, w której stanął na nowej ziemi mieliśmy okazję stwierdzić, że jest z niego twardy turysta. Ani śladu strachu, niepokoju, czy nerwów. Wszystko co zobaczył w nowym miejscu zamieszkania przyjął z filozoficznym spokojem i życzliwym zainteresowaniem.
Spodobało mu się ciągłe towarzystwo ludzi i miejsce do biegania. Od chwili kiedy z nami zamieszkał podwoił, a nawet potroił rozmiary (waży kilkanaście kilogramów) i cieszy się sławą największego pieszczocha i przystojniaka w okolicy.
Wizyty u weterynarza wykazały u niego pełnię sił i zdrowia z wyjątkiem pewnego defektu w przyszłości mogącego skomplikować zabieg kastracji.
Bolek rośnie w tempie zastraszającym. W związku z tym przyjmuje dodatkowe suplementy, żeby organizm mógł nadążyć za tym jego tempem.
Zainteresowania Bolcia koncentrują się na śnie, odrobinie zabawy z rodziną i zaprzyjaźnionymi psiakami oraz jedzeniu. Pomimo swędzących, rosnących zębów nie psoci w domu i nie znęca się w żaden sposób nad naszym dobytkiem, prawdopodobnie zawdzięcza to zgromadzonej szybko bogatej kolekcji zabawek.
Okazał się facetem chętnym do współpracy i nie było problemów z przyuczeniem go do zachowania czystości i uszanowania zwyczajów panujących w domu i w pracy. Jest ciepłym i troskliwym towarzyszem i domownikiem.
Każdego dnia cieszymy się ze wspólnie spędzanego czasu."
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.