STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ROKI
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
16 lipca 2009 r. po długiej podróży Roki odnalazł swoje miejsce w nowym domu.

 

 

Roki to młody, niezwykle miły i bardzo ciekawski bokserek, który nie potrafi się odnaleźć w schronisku.
Jest przestraszony - boi się podniesionego głosu czy gwałtownego machnięcia smyczą, ale jest ufny w stosunku do ludzi, łasy na pieszczoty i nie wykazuje żadnej agresji.
W relacji wolontariuszki Roki to "wspaniały pies do lekkiego ułożenia. Podkreślam lekkiego, bo chodzi tylko o ciągnięcie na smyczy i podgryzanie jej. Co tu dużo mówić, Roki to rewelacyjny, pogodny i uśmiechnięty, młody chłopiec :)"
W ostatnich dniach Roki został dotkliwie pogryziony przez inne psy. W efekcie bokser potrzebuje pomocy przy jedzeniu - w tej chwili je z ręki. Wolontariusze schroniska umawiają się na dyżury, aby go dokarmiać. Wiadomo jednak, że najszybciej Roki wracałby do zdrowia w domu stałym lub tymczasowym.


17.07.2009r.
Organizacja transportu Rokiego to było prawdziwe wyzwanie. Podróż trwała dwa dni, ale udało się i od wczoraj w nocy Roki mieszka już u swojego pana.
Zanim w pełni dojdzie do siebie minie pewnie jeszcze sporo czasu, ale od samego początku widać, że nowy dom to dla niego oaza spokoju.
Na spacerach Roki poznaje okolice. Sam wzbudza zainteresowanie przechodniów swoją niezwykłą urodą.
Nowy pan pokochał go od pierwszego liźnięcia :)

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.