STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PAKO
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

28.03.2014

6 letni Pako bardzo pilnie szuka nowego domu. Jego opiekunka za 3 tygodnie wyjeżdża za granicę, niestety nie może zabrać boksera ze sobą, pies do tego czasu musi znaleźć dom.

Pako jest łagodny, wychowany z dziećmi, nie przejawia agresji w stosunku do innych psów, a nawet kotów. Ma aktualną książeczkę zdrowia.

Pako czeka na nową kochającą rodzinę.

05.04.2014

Pako został wczoraj przekazany pod opiekę naszej Fundacji, zamieszkał tymczasowo w siedzibie Fundacji.
Serdecznie dziękujemy wszystki zaangażowanym w pomoc dla niego: Pani Ewie, Ani i Kasi oraz Pani Ani.

Pako był w lecznicy na wizycie kontrolnej, został zaczipowany, miał badanie krwi.

Relacja Germaine:

"Pako jest bardzo zestresowany całą sytuacją, na pewno tęskni za opiekunką i przeżywa rozłąkę. Pięknie sobie radzi w stadzie, nie ma w nim cienia agresji, na koty za bramą nie zwraca uwagi. Na początku nie bardzo pozwałał sobie zapiąć smycz, po jakimś czasie udało nam się zdjąć z niego kolczatkę, której ewidentnie nie cierpi."

08.04.2014

Pako przeszedł wczoraj zabieg kastracji, przy okazji oczyszczono mu gruczoły około odbytowe.

Szukamy dla Pako bardzo pilnie nowego domu, bokser mocno przeżywa rozłąkę z opiekunką, każda zmiana w jego życiu powoduje wielki stres.

Relacja Germaine:

"Pako- piękny bokser, wrażliwy, mocno zestresowany, potrzebuje poczucia bezpieczeństwa, potrzebuje człowieka, który poświęci mu czas, pozwoli na oswojenie się z  nową sytuacją, nie skreśli pierwszego dnia. Pies czuje się dobrze, kiedy ma przy sobie człowieka, pozostawiony sam skacze na drzwi, płacze. Pierwsza noc u nas była nie przespana, Pako próbował się dostać do mojego pokoju, skakał na klamkę i popiskiwał. Kolejny dzień był już lepszy, w nocy skoczył na drzwi tylko dwa razy, potem poddał się i poszedł spać. Kwestia czasu, a pies zrozumie, że nie zostanie już porzucony, że nie będzie już kolejnych zmian w jego życiu - kto mu da szansę?"

23.04.2014

Pako zamieszkał w nowym domu pod Łodzią.

Pako już zaaklimatyzował się w nowym domu.  Stał się spokojniejszy, mniej zestresowany. Bez problemu dogadał się z adoptowanym od nas wcześniej bokserem Franusiem. Rana po kastracji ładnie się zagoiła. Pakuś jest wesołym,  pełnym energii bokserem. Uwielbia codzienne spacery ze swoim Panem.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.