STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SABA
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

03.04.2014

Właściciel Saby z wielkim bólem serca szuka dla niej lepszego domu. Saba zawsze mieszkała z Panem Pawłem, niestety renta chorobowa nie wystarcza na opłaty i jedzenie. Pan Paweł, często sam nie zje aby tylko Saba nie chodziła głodna. Sytuacja jest tragiczna, dlatego jego znajomi zwrócili się do Fundacji o pomoc, aby bokserka miała szansę na nowy dom.

Relacja Marty:
"Dzisiaj pojechałam do Pana Pawła aby poznać Sabę. Czekałam na podwórku, aż wreszcie zeszła na dół, a raczej zbiegła z prędkością światła. Oniemiałam z wrażenia. Saba obwąchała całe podwórko, poganiała jak szalona za gołębiami.
Saba ma niespożytą energię, skacze za patykami, wykonując przy tym piruety niczym zawodowa łyżwiarka. Nie jeden 3 letni bokser, miałby kłopot aby jej dorównać. Małe psy akceptuje bez problemu. Na spacerze spotkała nieco większego samca, dała się obwąchać i obeszło się bez awantury. Nie znamy jej stosunku do kotów. Jeśli napotka na swej drodze cokolwiek co da się zjeść, to natychmiast weźmie to do pyska i połknie. Chodzi ładnie na smyczy, spuszczona ze smyczy słucha się i przychodzi do nogi. Zdrowie Saby: szczepień niestety brak, co jest spowodowane trudną sytuacją finansową właściciela. Zauważyłam, pypcia na prawej tylnej łapie - dotykając go, Saba nie odczuwała bólu. Jedna rzecz do zdiagnozowania, to na boku z lewej strony przy łopatce,wyczułam niewielkiego guza. Guzek jest dość miękki, przesuwa się pod palcami - być  może jest to tłuszczak. Generalnie, sunia jest prześliczna i przebojowa. Nie zachowuje się na swoje lata. W domu jest grzeczna, nic nie niszczy. Pilnie szukamy dla niej domu."

Film:

17.09.2014

Saba trafiła do schroniska... wychudzona, zagubiona i wystraszona.  Miała dom i opiekunów, którzy na własną rękę znaleźli dla niej nowy dom. Dom, jak się okazało nieodpowiedzialny, który nie dbał o sunię, doprowadził do znacznego wychudzenia. Nie wiemy, jak długo sunia się błąkała, ale mamy pewność, że starość spędza za schroniskowymi kratami, zamiast u boku człowieka, w ciepłym domu, bezpieczna...

Każdy bokser potrzebuje człowieka, każdy starszy bokser potrzebuje go jak tlenu, nie potrafi bez niego żyć, więdnie, usycha...

Nie pozwólmy, by ta oszroniona mordeczka zimę spędziła za kratkami.

Saba bardzo potrzebuje domu i człowieka.

Może właśnie Ty będziesz dla niej lekiem na całe zło?

 

24.09.2014
Saba znalazła dom, została adoptowana bezpośrednio ze schroniska.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.