STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BARTUŚ
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

19.04.2014
Bartuś ma około 3 lat, został złapany w jednej z wsi, zamieszkał w kojcu przechowalni gminnej, w którym bardzo źle znosił pobyt. W klatce czuł się samotny, popadał w depresję, po spacerze nie chciał wracać, zapierał się łapkami, byle tylko nie wchodzić do środka. Jego ogonek jest cały poraniony- obgryzał go ze stresu aż do krwi.
Bartek dziś przeszedł pod opiekę naszej Fundacji i zamieszkał w domu tymczasowym pod Olsztynem. Dziękujemy Pani Uli za przyjęcie boksera do siebie oraz Pani Kasi z Azylu za transport do domu tymczasowego. Bartuś okazał się psem o dobrych manierach, jest posłuszny, grzeczny i ułożony, uwielbia zabawy na świeżym powietrzu, dogaduje się z innymi psami. Do szczęścia brakuje mu kochającej rodziny...

W sprawie adopcji Bartusia napisz: ola.sosbokserom@gmail.com lub zadzwoń: Ola 668 184 489.

Pilnie potrzebny transport na poniedziałek na trasie Olsztyn-Warszawa

 

27.04.2014

Opiekunowie z domu tymczasowego podjęli decyzję, że nie oddadzą już Bartusia.

Relacja:

"Bartuś przyjechał do nas jako bezimienny, więc Mąż nazwał go Nemo. Bokser jest psem spokojnym, chętnie chodzącym na dłuższe spacery, łatwo zaaklimatyzował się w nowym środowisku, polubił dzieci i 2 nasze psy. Od razu, szybko i łatwo nawiązał dobry kontakt z całą rodziną. Ma swoje legowisko i swoją miskę (mimo, że stoi druga pełna, nie je z miski innego psa). Nie załatwia się w domu. Jest grzeczny i bardzo ułożony."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.