STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
KAILA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Siedziba Fund.
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

20.04.2014

Kaila trafiła do schroniska w okolicach Kielc. Przywiózł ją mężczyzna, który zlitował się nad błąkającą się sunią. O potrzebującej pomocy bokserce dowiedzieliśmy się przypadkiem, podczas organizowania transportu dla Deryla, który przeszedł pod naszą opiekę ze schroniska w Dyminach

Wczoraj Kaila przeszła pod naszą opiekę i  przyjechała do szpitala w Warszawie.

Bardzo dziękujemy lek. wet Marcinowi Komorowiczowi, kierownikowi schroniska w Nowinach za zaufanie, przekazanie nam suni i transport.

Kaila ma około 6 lat, ma duże zmiany skórne. W lecznicy pobrano suni krew do badania oraz zeskrobiny.
Na szczęście okazało się, że Kaila nie ma żadnych pasożytów na skórze, wyniki krwi wykazały bardzo dużą iedoczynność tarczycy, co jest powodem zmian na skórze.

Relacja Germaine:
"Odwiedziliśmy dzisiaj Kailę i Deryla w klinice, sunia jest bardzo spokojna, grzeczna, dogaduje się z psami, nie rozrabia w szpitalu. Bokserka jest smutna, brakuje jej na pewno poczucia bezpieczeństwa i miłości człowieka, Kaila potrzebuje pilnie domu."

 

25.04.2014

Kailę i Deryla odwiedzają w klinice nasi wolontariusze.
Kaila jest już po zabiegu sterylizacji, gotowa do adopcji.
Relacja Kasi:
"Kajla malutka suczka, która gdyby mogła czmychnęłaby z kliniki w kilka chwil ;) Grzeczna i spokojna. Po zabiegu sterylizacji. Posłuszna i reagująca na komendy. Generalnie oba pieski cudowne i zapatrzone w człowieka."

Kaila bardzo pilnie szuka domu, swojego człowieka, kogoś, kto ją pokocha i kogo ona pokocha. W klinice jest już 2 tygodnie. Jest bardzo smutna. Po spacerze nie chce wracać do szpitala...

Tuli się do człowieka...

Dajmy jej szansę na prawdziwy, kochający dom!!!

 

 

02.05.2014

Kaila zamieszkała tymczasowo w siedzibie Fundacji.

Kaila... To sunia idealna!!! Chodząca miłość, która nie wstydzi się upomnieć o pieszczoty i troskę! Ma swoje sposoby na zdobywanie czułości! Sposób pierwszy - podbijanie mądrą, bokserzą główką ręki człowieka do góry i wskakiwanie pod nią zanim opadnie. Odbywa się to na zasadzie "głaszcz mnie, drap, trzymaj na mnie ciepłą dłoń...". Sposób nr 2 to wciskanie się całym ciałkiem w dwunożnego przyjaciela i domaganie się przytulenia (każdy inny dotyk również jest mile widziany, byleby poczuć człowieka). Kaila może to robić zarówno stojąc, siedząc jak i idąc przy nodze. Ma w sobie ogromną potrzebę przebywania z ludźmi. Wygląda to tak, jakby bardzo chciała obdarować nas swoją miłością i w zamian dostać chociaż troszeczkę tego czego wszyscy potrzebujemy. Jej mordka zmienia wyraz pod wpływem ludzkiego głosu, dotyku czy spojrzenia. Wszystko co płynące od serca Kaila chłonie. Ona chce po prostu wiedzieć, że ktoś odwzajemnia jej uczucia. Jest bardzo mądrym i delikatnym psim przyjacielem. Jest spokojna ale nie oznacza to, że jest pozbawiona bokserzej natury! Zdecydowanie jest bokserem w 100%! Uwielbia podskakiwać, robić precelki, wywijać swoim ciałkiem w powietrzu a przy tym patrzy człowiekowi głęboko w oczy i z roześmianą mordką pyta: "widzisz co ja robię? Widzisz jak się cieszę na Twój widok? Haaalo! Kazałaś na siebie czekać aż 3 minuty?? Tęskniłam!"


Relacja Germaine:
"Kaila, bardzo sympatyczna bokserka, domagająca się pieszczot, łagodna, delikatna. Nie przejawia agresji do innych psów, nie reaguje na bezdomne koty przed domem. Kochana sunieczka, która zasługuje na cudowny dom."

Prosimy o pomoc w odnalezieniu kogoś, kto doceni ten skarb i zatroszczy się o niego do końca jej dni...

16.05.2014

Kaila zamieszkała w nowym domu w Kozienicach, jej nowi opiekunowie sami po nią przyjechali do Fundacji do Warszawy.

Relacja:

"Dzień dobry, przesyłamy kilka zdjęć Kaili :) i kilka informacji. Przesympatyczna, podbijająca serce każdej osoby :) i uśmiechnięta od ucha do ucha. Zadomowiła się szybko, reszta stada przyjęła ją bez problemu. Kaila od razu postanowiła pokazać kto jest kto, a już na pewno kto jest kanapowcem, okupującym wszelakie możliwe posłania :) Reaguje na komendy, jest grzeczna i posłuszna, zwłaszcza przy codziennych zabiegach (zakraplanie kropli). Dzisiaj zostały zdjęte szwy, w planach szczepienie, ale najpierw porządna kąpiel ;-)

Pozdrawiamy serdecznie"

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.