STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SAMBA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT Warszawa
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

22.04.2014

Samba nie jest bokserką, Pani Ewa i Pani Elżbieta szukały jednak dla niej pomocy wszędzie. Obdzwoniły większość Fundacji w Warszawie, niestety w każdej odmówiono pomocy.
W piątek Pani Ewa zadzwoniła do naszej Fundacji, poprosiła o pomoc dla sunieczki.
Samba mieszkała na ogródkach działkowych w Rembertowie, każda cieczka kończyła się dla niej zapłodnieniem i kolejnym miotem. Sunieczka mieszkała w bardzo złych warunakch, w domku, gdzie było pełno szkła, gdzie spotykali się alkoholicy. Samba byłą przepędzana, bała się ludzi, nie ufała im. Nie mogliśmy przejść obojętnie, udać, że to nie nasz problem, że ratujemy tylko boksery ....
Relacja Germaine:

"Umówiliśmy się w piątek z Panią Elżbietą, która dokarmiała Sambę w Rembertowie. Na miejscu zastaliśmy przerażoną sunieczkę, która niestety nie chciała podejśś nawet do Pani Eli. Prawdopodobnie ktoś jej wyrządził krzywdę, dlatego tak bardzo bała się człowieka. Po dłuższych staraniach i wabieniu karmą udało się Sambę złapać, pojechaliśmy prosto do lecznicy. W lecznicy lekarz zdjął z niej liczne kleszcze, pobrał jej krew, odrobaczył.
Samba jest bardzo delikatną sunieczką, smutną, w jej oczach nie widać radości...Sunieczka potrzebuje swojego człowieka, poczucia bezpieczeństwa, domu..."

Samba przeszła dzisiaj zabieg sterylizacji, obecnie mieszka w domu tymczasowym u Pani Aleksandry, może tam zostać do jutra. Pani Aleksandra opiekuje się Rico, który ma jutro cięzki zabieg, nie będzie mogła się opiekować Sambą.
Pilnie szukamy dla Samby domu tymczasowego lub stałego.

 

03.05.2014

Samba bardzo pilnie szuka domu stałego. Sunia chwilowo zamieszkała w domu tymczasowym u Ani, ale nie może tam zostać długo. Sunia bardzo się przyzwyczaja do tymczasowej opiekunki, chodzi za nią krok w krok. Jest psem, którego nie sposób nie pokochać.
Samba bardzo potrzebuje swojego człowieka, poczucia bezpieczeństwa, stabilności, za dużo złego ją w życiu ...

 

28.06.2014

Samba jest już po kolejnym zabiegu: usunięto jej guzy z listwy mlecznej i guza na szyi.
Sunia jest zakochana w swojej opiekunce Ani, odwdzięcza się wielką miłością za opiekę i dom.

20.06.2016

W Niedzielę odwiedziliśmy Sambę w jej domu tymczasowym, sunia przywiązała się bardzo do swojej opiekunki, więc oczywiście dom tymczasowy stał się jej domem stałym.

Relacja Germaine:

"Samba jest wpatrzona w Anię, nieufna do obcych. Nie chciała do mnie podejść, schowała się pod stołem. Po usuniętych dwa lata temu guzach nie ma śladu, na szczęście nie ma też żadnej wznowy. Sunia znalazła swoją bezpieczną przystań, dzięki Ani jest kochana i szczęśliwa."

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.