STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MIRKA
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

12.05.2014

Mirka już prawie miesiąc czeka na dom, najpierw czekała na powrót właściciela, niestety nikt się nie pojawił, teraz wypatruje domu, który ją pokocha.
Relacja Basi:

"Byłam dzisiaj odwiedzić i wyprowadzić boksię na spacerek. Bardzo grzecznie chodziła na smyczy, aczkolwiek była bardzo zdezorientowana, tak jakby nie mogła uwierzyć, że ktoś do niej przyszedł, moim skromnym zdaniem ma góra 6-7 wiosen. Zęby kompletne, aczkolwiek w kamieniu, dość okrąglutka. Gaduła z niej wielka, pomarudziła trochę na spacerze, ale najgorzej było na pożegnaniu,  strasznie rozpaczała :( serce miało mi pęknąć, tym bardziej, że głosik ma już zdarty przez to ujadanie .
Jest piękną, postawną i dość dużą sunią- ładna poza i cudowne ogromne FAFOLKI, za które bez problemu dała mi się wytarmosić (a tej przyjemności nie mogłam sobie odmówić...) Ma niewielką narośl na powiece.
Przy robieniu zdjęć dostałam z 10 buziaków, w tym naprawdę soczyste... CUDOWNA DZIEWCZYNA!!!!
Mam nadzieję, że uda się jak najszybciej znaleźć jej dom, zanim się podda. Jest już tam prawie miesiąc, w ostatnim z możliwych kojców i nikt o nią nie pyta."

25.05.2014
Mirka przeszła pod naszą opiekę kilka dni temu i zamieszkała w domu tymczasowym w Opolu. Niestety, jest to ostatni pies, któremu udało nam się pomóc. Teraz skupiamy się wyłącznie na psach, które mamy pod opieką.

Relacja opiekunów:
"Mika - najlepszy pies na świecie. Tak, to już nie Mirka, ale Mika, nasza sunia zaczęła nowe życie i dostała nowe imię :) Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego pieska niż ona, tak kochanej i oddanej suczki nigdy nie widziałem, a to dopiero kilka dni z nami. Mika jest prawdziwą damą, łagodną i delikatną w stosunku do wszystkich ludzi, innych psiaków, nawet miejskie gołębie nie muszą się jej bać. Zna wszystkie komendy i wykonuje je z wielką przyjemnością. Chodzenie na smyczy jest bezproblemowe, nie wyrywa się do przodu ani nie szarpie, cały czas idzie grzecznie koło nogi. Jej ulubioną zabawą na spacerach jest noszenie patyka w zębach, nie możemy się już doczekać aż zacznie aportować, ale na to poczekamy jeszcze jakiś czas. W domu jest strasznym śpiochem i pieszczochem, wczoraj musiała na kilka godzin zostać sama, strasznie nam było jej szkoda, ale stanęła na wysokości zadania i grzecznie przespała czas naszej nieobecności. Okazało się dzisiaj, że tak jak ja, jest fanką piłki nożnej i będziemy oglądać razem mecz :P, pozdrawiamy i dziękujemy za nią!!!!!"
12.07.2014
Otrzymaliśmy relację z domu tymczasowego Mirki, sunia w końcu ma swoją prawdziwą Rodzinę, która nie wyobraża sobie już życia bez bokserki. Niestety pojawiły się problemy zdrowotne, u Mirki stwierdzono spondylozę, sunia potrzebuje serii 5 zastrzyków z kwasu hialuronowego, koszt jednego zastrzyku to 100zł, potrzebujemy Państwa wsparcia w leczeniu Mirki. Prosimy o darowizny z dopiskiem "LECZENIE MIRKI"

"Nasz pupil zadomowił się u nas już na dobre, a my przywiązaliśmy się do niej jeszcze bardziej niż ona do nas. Nie potrafię już sobie przypomnieć jak wyglądało życie bez niej. Jedno jest pewne, nie było tak radosne, pełne ciepła i miłości jak jest teraz!!!
Mika jak tylko wychodzi z domu na spacer szuka patyka i chce aportować, potrafi z nim chodzić po całym parku i z powrotem do domu, kładzie go grzecznie przed drzwiami i liże na pożegnanie... W upalne dni idziemy z nią do fontanny się ochłodzić, tam tylko czeka aż rzuci się jej klapka, za którym może pobiec, uwielbia wodę i świetnie pływa, mogłaby być ratownikiem. Podczas naszych wypadów zachowuje się jak na damę przystało, nie wzruszają jej podrywy amstafów czy labradorów, jest niedostępna i zawsze spokojna, nie zdarzyło się jeszcze, aby nawet lekko zawarczała na jakieś inne zwierzę czy człowieka. Spuszczając ją ze smyczy jestem pewien, że nam nie ucieknie ani nie zrobi nic "głupiego", grzecznie idzie koło nas nie oddalając się za bardzo, na komendę noga idzie jak na smyczy. Jest naprawdę bardzo grzecznym psem.
Niestety nasza pociecha ma problemy ze zdrowiem, pewnej nocy musieliśmy z nią jechać na psie pogotowie, nie potrafiła chodzić, ani nawet wstać ze swojego miejsca, strasznie ją bolały plecy i tylne łapy. Na zdjęciach rentgenowskich znaleźliśmy przyczynę problemu- spondyloza. Na szczęście jest już lepiej po serii zastrzyków przeciwzapalnych i przeciwbólowych, powoli wraca do siebie. Niestety beztroskie harce się skończyły teraz, nie szalejemy już tak na spacerach, unikamy schodów i tym podobnych rzeczy. Szkoda nam naszej pociechy, bo jest naprawdę pełna życia i chęci do zabawy, ale musimy teraz uważać na to, aby jej nie przeciążać.
Chciałbym bardzo serdecznie podziękować ekipie z Doggy Dream z Opola, a zwłaszcza pani Ani za udzieloną pomoc w środku nocy dla naszej pociechy, DZIĘKUJEMY WAM Z CAŁEGO SERCA. Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie jak wy, dla których nie liczą się pieniądze tylko dobro naszych czworonożnych przyjaciół!!!"

15.02.2015
Dobre wiadomości rozchodzą się jak ciepłe bułeczki :) Informujemy więc, że Mirka zostaje na stałe w domu tymczasowym :)

"Mirka jest cudowna...to najlepszy pies na świecie.  Zadomowiła się na dobre...nie wyobrażam sobie żeby mogło jej zabraknąć. Stała się pełnoprawnym  członkiem rodziny. Powiem szczerze, że nawet uprzywilejowanym członkiem rodziny ;) Jest typem łasucha i kanapowca, dlatego szczególnie dbamy o jej dietę i ruch. Gdyby mogla, jadłaby co godzinę, a jak już położy się pod kołdrą, trzeba się prosić, żeby wyszła na spacer. :) Reasumując pies IDEALNY. Kochana kruszynka :) pozdrawiamy :)"

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.