STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PTYŚ
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: dom
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany
4 lipca Ptyś pojechał do nowego domu.

 

Ptyś jest przemiłym, młodym bokserem. Nie zaczepia innych psów, a wobec ludzi jest bardzo kontaktowy i przymilny.
W schronisku, skąd został zabrany 9.04.09 r., miał objawy silnego zatrucia żołądkowego, dlatego teraz musi dojść do siebie, zanim przejdzie zabieg kastracji.
Z relacji wolontariuszki, która przewiozła go ze schroniska do hotelu:
„Młody jest po prostu piękny, ma niesamowitą maść, taką mocno rudą, mordka też w sam raz, cudo… Rozwalił mi się w samochodzie w najlepsze :) i spał...
W hotelu wyleciał w ogródku jak torpeda (2 tygodnie siedział w klatce 2x2) zaczął brykać, nie mogłam się napatrzyć....uciekłam mu i widziałam z auta jak mnie szukał przy płocie…”


09.06.2009r.

Ptyś, niestety, wrócił z adopcji - jego dotychczasowi właściciele nie mogli młodemu, pełnemu temperamentu psu poświęcić dość czasu.
Bokser przybrał na wadze i zmężniał. Jest zdrowy i pełen energii. Mógłby się bawić bez przerwy, uwielbia też długie spacery, których nigdy nie ma dosyć.

Ptyś nie umie zostawać sam, próbuje wydostać się z domu.
Pies ma właściwości cennego psa towarzysza - jest łagodny do ludzi, psów i kotów, lubi się przytulać i spać w łóżku. Wymaga jedynie solidnej psiej edukacji i konsekwencji.
04.07.2009r.
Ptyś pojechał do nowego domu. Trzymamy za niego kciuki!

18.08.2009r.
Ptyś w nowym domu zmienił imię na LUCKY. Nazywany jest także „Diabełkiem tasmańskim”.
Jak pisze właścicielka:„Jest przekochany i bardzo wesoły. Pełny energii, więc mój brat jest przeszczęśliwy, że ma z kim biegać rano.”
Lucky upodobał sobie w ogródku najładniejszy krzew róży, ale nie tak, jak można by się spodziewać po psie… Ten wyjątkowo wrażliwy bokser układa się po prostu pod nim, by wylegiwać się leniwie w pogodne dni.
Z relacji właścicieli:
„W stosunku do innych piesków jest bardzo przyjazny i ze wszystkimi chce się bawić, natomiast do dzieci jest przekochany - zawsze grzecznie podchodzi i ładnie się wita.
Na spacerach szaleje, jest bardzo mądry i reaguje gdy gwiżdżę, żeby do mnie wrócił - wraca od razu.
Śpi w przedziwnej pozycji, ale jak mu tak wygodnie, to niech śpi :).
Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy mu pomóc i wziąć go do siebie. Wniósł dużo radości do naszego domu :)”Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.