STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TIMKA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: DT Koszalin
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

14.05.2014

Dziś rano otrzymaliśmy informację, że w jednym z przytulisk znajduje się młoda bokserka. Już kilka godzin później Timka była pod naszą opieką.
Relacja Oli:

"Timka jest śliczną sunią o niespotykanym umaszczeniu, w domu zachowuje czystość, pozostawiona sama w pokoju nic nie zniszczyła, grzecznie położyła się i odpoczywała. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Doskonale wie do czego służy kanapa. Jest bardzo przytulaśna, rozdaje buziaki każdemu, kto jest w pobliżu.
W przytulisku, w kojcu przebywała z kilkoma innymi psami i świetnie się z nimi dogadywała. Ma zaczerwienione oczka, być może to jakieś zapalenie. Jest bardzo młoda, ząbki ma bielusieńkie, oceniono ją na około 1,5 roku. Timka wieczorem pojechała do domu tymczasowego do Koszalina."

21.05.2014

Opiekunowie z domu tymczasowego Timki podjęli decyzję, że bokserka zostaje u nich na stałe:

"Mija doba odkąd jest z nami Negra-Timka. Sunia była w opłakanym stanie wizualnym. Żeby nie stresować psiaka zaczekaliśmy z zabiegami higienicznymi do popołudnia, żeby Negri trochę się oswoiła. Boksia jest strasznie przytulaśna i już po tych paru godzinach nie spuszcza z nas oczu. Jesteśmy po wizycie u weta, zakupiliśmy niezbędne środki higieny (robale, kleszcze, pchły to już historia) zapalenie spojówek opanowane, ma swoją psiową książeczkę z pierwszymi wpisami.

Pranie futra było ekscytujące dla Negi i dla nas, bo z każdą chwilą robiła się coraz śliczniejsza. Dzisiaj tj.16.05 zabraliśmy Negrę na rowerową wycieczkę po mieście. Na początku trochę się gubiła, ale po paru minutach już wiedziała o co chodzi i dumnie przebierając łapkami maszerowała obok mojego roweru wzbudzając zainteresowanie przechodniów swoją diabełkową urodą, bo jest bardzo ciemnej maści z bielusieńkim krawatem. Na koniec dołączam parę aktualnych fotek z pobytu w naszym domku."
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.