STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
PAKO
Wiek: 7-9
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

14.05.2014

Dostaliśmy kolejną prośbę o pomoc w znalezieniu domu dla Pako.

Mamy mało czasu, bo właściciele boksera wyjeżdżają za granicę i nie mogą zabrać ze sobą psa.
PAKO BARDZO PILNIE POTRZEBUJE DOMU TYMCZASOWEGO LUB STAŁEGO!!!

Relacja Pani Sabiny:

"Pako ma jest z nami od szczeniaka i nigdy nie sprawiał większych problemów. Karmiony jest tylko suchą karmą, bo to najlepiej toleruje jego żołądek. Jest regularnie szczepiony i jest psem zdrowym. Jego ucho wychwyci każdy szmer, więc jest wspaniałym psem stróżującym. Pako bardzo lubi się bawić, na spacerach jest dość ruchliwy, w domu natomiast jest typowym kanapowcem. Nie lubi kotów, z innymi psami lubi się bawić, lecz są wyjątki, to zależy od nastawienia drugiego psa do niego. Nigdy sam nie zaatakował żadnego psa a tym bardziej człowieka. Domowników traktuje z uwielbieniem, naszej rocznej córce pozwala na mieszanie w swoich miskach. Nigdy jednak nie zezwalaliśmy obcym dzieciom na zabawę z nim, gdyż jest to duży pies i nawet podczas zabawy mógłby skoczyć i zrobić krzywdę. Gdy ktoś nas odwiedza z początku zachowuje się obronnie, stroszy sierść i głośno ujada. Jednak gdy kogoś pozna, staje się bardzo przyjazny. Pozostawiony na dłuższy czas w domu zachowuje się cicho i grzecznie. Dla nas jest psem wspaniałym. Gdyby sytuacja nie zmusiła nas do wyjazdu za granicę, gdzie nie można mieć psa, nigdy byśmy go nie oddali. Dlatego bardzo bym chciała, aby dostał się w dobre ręce i przeżył dalsze lata wśród kochających go ludzi, a on na pewno odpłaci im sercem i przywiązaniem. Będzie z niego prawdziwy stróż i przyjaciel."

 

 

21.06.2014

Dostaliśmy informację, że Pako jest już bezpieczny i przeszedł pod opiekę innej fundacji. Bokser został wykastrowany przez właścicielkę, zachipowany przez inną fundację i w swoim domu stałym oczekuje na nowy dom. Powodzenia Pako w szukaniu nowej przystani.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.