STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BORYS
Wiek: 5-7
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

18.05.2014

Borys to kolejny nasz podopieczny, który został oddany przez właściciela, z dopiskiem: macie czas do końca tygodnia.
Borysek urodził się w 2008 roku, ma wspaniały charakter, kocha i tych dorosłych i dzieci, dogaduje się z innymi psami. Borysek jest wesołym boksiem, uwielbia zabawy. Jest dobrze wychowany, na pewno będzie wspaniałym towarzyszem życia.

 

01.06.2014

Borys kilka dni temu przeszedł zabieg kastracji, po zabiegu spędził noc u Beaty.

Do Borysa uśmiechnęło się szczęście :) Bokser pojechał do nowego domu do Krakowa :)

Relacja Beaty:

"Borys zamieszkał w ds w Krakowie.
W niedzielę odwiedziłam naszego Boryska w hotelu. Jednym zdaniem to przepięknej urody bokser. We wtorek zabrałam Borysa z hotelu na kastrację. Operacja była bardzo poważna,  ponieważ nasz chłopczyk był wnętrem. Jedno jądro zostało usunięte z worka mosznowego, drugie było usunięte z jamy brzusznej. Oprócz tego została usunięta narośl z łapki i z oczka. Wtedy postanowiłam, że Borys nie pojedzie po tak poważnej operacji do hotelu. Przywiozłam go do domu, żeby razem przetrwać te pierwsze ciężkie godziny. Rano musiałam iść do pracy, ale w pilnowaniu Borysa jak zwykle pomogła mi niezawodna w takich sytuacjach Ania S. Podczas pobytu u mnie okazało się, że Borys ma cudowny charakter. Jest cały wpatrzony w człowieka, ciągle patrzy tymi swoimi pięknymi oczkami za człowiekiem, a ogonek cały czas jest w ruchu ze szczęścia, że jest tak blisko człowieka. Ale wszystko co piękne szybko się kończy, bo po Borysa przyjechał pan Krzysztof i zabrał go do domu. Takiego już na zawsze, z miłością,  spacerami i pełną michą :)  Borys jak tylko zobaczył swojego nowego opiekuna przylgnął do Niego jak rzep :) Pieszczotom nie było końca :) Borys ma się dobrze, pan Krzysztof zaczyna pracować nad chudością chłopczyka, a spanie z panem na kanapie też ma już zaliczone :) Powodzenia chłopczyku <3"
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.