STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
SABA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Klinika
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

08.06.2014

Myślimy "bokser" i  przed oczami mamy radość, ciałko układające się w precelki, podkówki, tańczące i kochające wszystkich. Myślimy "bokser" i wyobrażamy sobie psa okupującego kanapy, łóżka, wciąż z człowiekiem. Do takiego stanu rzeczy jesteśmy przyzwyczajeni, bo bokser to przecież pies do domu. Nie wszystkie boksery mają tyle szczęścia, często dostajemy zgłoszenia o bokserach na łańcuchu.

Na takie właśnie ogłoszenie zareagowaliśmy kilka dni temu i pod naszą opiekę przeszły 2 sunie. Dwie młode sunie mogły trafić do kolejnego pseudo hodowcy....

"Oddam w dobre ręce trzyletnie dwie suczki -boksery. Psy są bardzo posłuszne, wyszkolone i grzeczne na podwórku. Idealne do pilnowania posesji. Możliwość odebrania również pojedynczo. Chcę oddać, bo wyjeżdżam za granicę i nie ma się kto nimi opiekować. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Zapraszam:)"

Saba  ma około 3 lat. Jest bardzo sympatyczną sunią, kochającą i tulącą się do człowieka. Jak przyjechałyśmy na podwórze do gospodarzy, przywitała nas tańcem i buziakami. Serce mi pękło, patrząc w jakich warunkach żyła dotychczas. Zapakowałyśmy sunie do auta i "uciekłyśmy" z tego miejsca najszybciej jak się dało, oby jak najdalej."

Saba nie ma podstawowych szczepień, nawet przeciwko wściekliźnie nie została zaszczepiona, bo " po co, przecież ona nigdy nie wychodzi poza ogrodzenie, nikomu nie zagraża". Sunia nie ma książeczki zdrowia ani obroży, życie spędziła na łańcuchu w obskurnej budzie.
Od właściciela dowiedzieliśmy się, że sunie rodziły, a szczeniaki były sprzedawane do Czech.

 

10.06.2014

Saba przebywa obecnie w całodobowej lecznicy weterynaryjnej.

Relacja Germaine:

"Saba jest grzeczną, sympatyczną bokserką, która uwielbia się przytulać, wszystko ją interesuje. Nie stresuje się podczas jazdy samochodem. Sunia jest już po zabiegu sterylizacji, czuje się dobrze, jest gotowa do adopcji."

 

15.06.2014

Odwiedziliśmy dzisiaj Sabę w lecznicy, bokserka po zabiegu sterylizacji czuje się bardzo dobrze.

Relacja Germaine:

"Sabcia, szalona sunia, ciekawska, całuśna, pełna energii, wszędzie jej pełno, przyjazna do innych psów. Została dzisiaj zaszczepiona i zaczipowana, zdjęto jej również szwy. Na spacerze cały czas w podskokach, rozbrykana, na pewno chciałaby poszaleć, ale nie było warunków."

 

09.08.2014

Saba nie szuka już domu, bo domek znalazł ją. Sunia zamieszkała w Katowicach. Łańcuch i obskurną budę zamieniła na salony :)

Relacja nowych opiekunów:

"Dzień dobry.

Saba jest u nas już ponad miesiąc, więc przesyłam kilka zdjęć oraz słów na temat bokserki.
Podróż z Warszawy do Katowic przebiegła spokojnie, a na miejscu Saba bardzo szybko odkryła do czego służy kanapa:). Po początkowych problemach z jedzeniem (nie do końca radziła sobie z pogryzieniem suchej karmy) teraz chętnie zajada, co skutkuje dodatkowymi 2 kg. Saba garnie się do ludzi i bardzo chętnie poddaje się pieszczotom i nie odstępuje domowników nawet na krok. Ma również bardzo dużo energii do wszelkich zabaw i wyścigów zarówno w ogrodzie jak i w pobliskim lesie. Trochę gorzej dogaduje się z obcymi psami, ale pracujemy nad tym. Jej stan zdrowia jest coraz lepszy, uszy są już prawie wyleczone no i cały czas podajemy jej lekarstwa na tarczycę. Mam nadzieję, że z upływem czasu Saba będzie się czuła u Nas coraz lepiej, a my znowu cieszymy się obecnością wspaniałego przyjaciela.
Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata i Józef "
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.