STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
TOSIA
Wiek: Szczeniak
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: W nowym Domu

28.07.2014

Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Zwierzętom i Ochrony Przyrody "Azyl"  zwróciło się do naszej Fundacji z prośbą o pomoc w znalezieniu domu dla porzuconej suni.

Krótka relacja o Tosi, przesłana do nas przez wolontariuszkę azylu.

"Tośka  ma ok. 9 miesięcy. Jest bardzo wdzięczną i towarzyską sunią. Została porzucona, gdy była ciężarna. Pewien gospodarz do którego się przybłąkała, przetrzymał ją na czas odchowania małych a potem...  trafiła do przechowalni, do klatki. Tosia przed adopcją będzie wysterylizowana."

Nasza Fundacja ratuje i pomaga psom w typie rasy bokser. Tosia nie jest nawet mixem boksera ale czy to ważne? Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, dlatego Tośka zawitała do nas na stronę, szukamy dla niej kochającego domku, na pewno odwdzięczy się wiernością i miłością, wystarczy spojrzeć w jej oczy.

 
Dostaliśmy informację, że Tosia znalazła dom.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.