STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
JUKA
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

29.07.2014

Juka trafiła do schroniska... Wychudzona, z sutkami pełnymi mleka, wyciągniętymi niemal do ziemi... Czy jako bezużyteczna została wyrzucona z pseudohodowli? Czy uciekła z jakiegoś piekła? Możemy sobie zadawać tego typu pytania, ale i tak pozostaną one bez odpowiedzi...Bo Juki nikt nie szuka, nikt nie zgłosił zaginięcia suni, nikomu nie jest potrzebna...

Relacja opiekuna ze schroniska:

"Witam. Czy pomoże nam pani w znalezieniu nowego domu dla naszej suni. Jest to mieszanka boksera. Bardzo miła, łagodna, na smyczy chodzi super, zgodna z innymi pieskami, ok 2 lat.Nadmieniam,że sunia jest gotowa do adopcji. Jest wysterilizowana, szczepiona i czipowana. Nosi jeszcze ślady dużego wychudzenia ale teraz ciałko powoli nabiera masy :)

Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Mariusz"

 

03.08.2014

Dostaliśmy informację, że Juka została adoptowana ze schroniska, niestety w krótkim czasie trafiła do niego ponownie...
Podobno Juka na spacerach nie toleruje innych psów i kotów. W domu okazuję dominację. Dlatego nie  powinna trafić do domu z małymi dziećmi, psami czy kotami. W schronisku pies zawsze zachowuje się inaczej czy to na spacerach czy w kontakcie z innymi psami. Warunki domowe różnią się od tych z za krat, dlatego po adopcji zachowanie psa w domu może być inne. Każdy pies musi przystosować się do nowego otoczenia, poznać je..Musimy dać mu czas. Juka jest bez wątpienia uroczą sunią, dominacja nie oznacza agresji - wystarczy cierpliwość i konsekwencja. Nigdy nie dowiemy się jak wcześniej wyglądało jej życie. Dlatego powinna trafić do odpowiedzialnego domu, który poświęci jej czas i sprawi, że na nowo będzie potrafiła zaufać człowiekowi.

08.10.2014
Juka znalazła dom. Została adoptowana bezpośrednio ze schroniska.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.