STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BUBA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

14.08.2014

Buba błąkała się po ulicach... Psi los... Kolejny "odpad" z pseudo, po wyeksploatowaniu suni do granic możliwości?

Sunia jest śliczną, dużą bokserką. Niejeden raz rodziła...o czym świadczą sutki, sięgające poniżej kolan. Ostatnio chyba całkiem niedawno...Jak trafiła na ulicę? Została wyrzucona czy może udało jej się uciec z piekła?

Odpowiedzi na to pytanie nie uzyskamy, nie ma to dla nas większego znaczenia. Najważniejsze, że jest już bezpieczna i nikt nie zrobi jej krzywdy.

Buba przeszła pod naszą opiekę. Została przebadana, odrobaczona, dziś przeszła zabieg sterylizacji i usunięcia nadziąślaków.

Sunia jest bardzo grzeczna, łagodna zarówno do ludzi jak i do innych psów.

 

16.08.2014

Buba zamieszkała tymczasowo w siedzibie fundacji u Germaine. Jak zawsze, w sytuacjach, gdy nie mamy domu i pomysłu, gdzie umieścić nowego podopiecznego, z pomocą przychodzą nasza Pani Prezes i jej Mama Pani Grażynka. Ale czy skrzywdzony pies może trafić w lepsze ręce? Pod czujnym okiem Germaine możemy sprawdzić psa zarówno na inne psy jak i koty, które przychodzą na taras na dożywianie.

Relacja Germaine:

"Buba generalnie dogaduje z innymi psami, denerwują ja tylko małe psiaki, które robią dużo zamieszania. Jest gadułą, chce się cały czas przytulać, do tego rozdaje buziaki, a kiedy się na nią nie zwraca uwagi, zaczyna śpiewać. Na bezdomne koty nie zwraca uwagi, zachowuje czystość w domu. Dzisiaj byliśmy na wizycie kontrolnej w lecznicy, bokserka dostała antybiotyk i lek przeciw bólowy."

 

21.08.2014

Buba po zabiegu sterylizacji czuje się bardzo dobrze. Dogaduje się z większością psów, liże je po mordkach, problem ma tylko z mniejszymi przedstawicielami swojego gatunku, bo nie lubi małych, rozszczekanych, denerwujących ją psów. Koty są dla niej zagadką, trudno czasem przewidzieć jej ruch, bo albo nie zwraca na nie uwagi albo rzuca się za nimi w pogoń.

Buba jest gotowa do adopcji i wygląda swojego nowego domku z utęsknieniem, bo każdy bokser chce mieć swój własny dom i własnych ludzi, których będzie mógł bronić, do których przyjdzie się poprzytulać i upomnieć o pieszczoty.

 

11.09.2014

Niemal 2 tygodnie temu Buba zamieszkała w domu tymczasowym w Łodzi. Dziś dostaliśmy relację. Jej opiekunowie piszą o bokserce tak:

"Buba jest ogromnym śpiochem, łasuchem i pieszczochem.

Ulubioną jej zabawą jest gryzienie i rzucanie kością ze ścięgien lub wędzonym uchem oraz prezkomarzanie się z domownikami :)

Dieta psa zawierała głównie suchą karmę (Bosch), gotowany ryż z kurczakiem i warzywami. Jako przekąski Buba uwielbia kromki zwykłego chleba :)

Na spacery Buba wychodzi 3 razy dziennie, rano wychodzi ok.8, potem przed 17 a wieczorem wcześnie kładzie się spać więc ostatni spacer jest ok. 20-21. Szybko załatwia swoje potrzeby, gdyż nie preferuje chodzenia po trawie, zdecydowanie bardziej woli chodnik czy ścieżkę.

Na smyczy jest bardzo grzeczna, słucha i nie szarpie się natomiast podczas wycieczek do lasu maszeruje przed siebie nie patrząc na nikogo więc nie można jej puszczać wolno gdyż wtedy jest głucha na wszelkie polecenia i wołanie.

Ogólnie rzecz ujmując Buba jest super grzecznym, kochanym, spokojnym, cudownym psiakiem, który nie sprawia absolutnie żadnych kłopotów. Po prostu pies do kochania :)"

17.04.2015

Buba zamieszkała w nowym domu pod Warszawą.

Buba jest u Pani Ewy już od jakiegoś czasu. Ich pierwsze spotkanie nie obyło się bez przygód. Buba cały wieczór stała przed fotelem, na którym siedziała jej właścicielka i wydawała z siebie dziwne, niepokojące wręcz dźwięki… Jak się później okazało jest to Buby rodzaj pogawędki z człowiekiem. Na początku bokserka żywo też zareagowała na kota rudzielca. Z pomocą Pani Ewie przyszedł behawiorysta, który wytłumaczył, jak należy postępować, aby zwierzaki się zaakceptowały. I tak po jakimś czasie rudzielec i Buba przyzwyczaiły się do siebie i teraz wspólnie spędzają czas. A mają gdzie go spędzać ponieważ mieszkają w przepięknej okolicy, w domku z dużym ogrodem. Buba jest zadbana, ma błyszczącą, ciemną sierść i wygląda bardzo zdrowo. Jest łagodna i lubi odpoczywać. Jej właścicielka od dawna kocha się w bokserach, doskonale świadczy o tym fakt, że Buba waży tylko pięć kilogramów mniej od Pani Ewy, co nie było przeszkodą, aby nosić boksię po zabiegu chirurgicznym. Bubie życzymy wszystkiego boksiowego

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.