STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
HARY
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Klinika
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

18.08.2014

Hary.... Kolejna ofiara wakacji... Nawet nie liczymy, który to już bokser trafił pod nasze skrzydła w czasie tych wakacji...Nie wszystkie udaje się w porę przejąć i uratować. Hary miał szczęście...

Relacja wolontariuszy, Pauliny i Mariusza, którym bardzo dziękujemy za pomoc:

"Hary biegał po ulicy między samochodami (samochód przed nami o mało go nie potrącił). Pies jest nieufny, trochę wystraszony, jednak gdy udało się go pogłaskać poszedł w stronę samochodu. Do auta trzeba było wsadzić go siłą, ale nie przejawiał żadnych oznak agresji.

W samochodzie był bardzo grzeczny, próbował przejść na przód auta do głaskania. Dostaliśmy nawet po buziaku.

Pani weterynarz oszacowała wiek na max 2 lata, ale raczej rok, góra  1,5."

14.11.2014

Hary przeszedł zabieg kastarcji, został zaczipowany, po czym pojechał do nowego domu, zamieszkał u Pani Beaty w Mysłowicach.

"Mam nową rodzinę, która bardzo mnie kocha. Czekali na mnie z utęsknieniem. Na początku bylem bardzo wystraszony, ale przez to że przeszedłem w swoim życiu wiele złego. Teraz jestem bardzo szczęśliwy, bo wiem ze krzywda mi się już nie stanie, ale nie lubię zostawać sam w domu, bo się boję. Ale mi to minie. Pozdrawiam wszystkich. Zmieniono mi imię z Harego na Mamed - podoba mi się. Całuśny jestem do teraz, odezwę się."


02 Wrzesień 2018

Dostaliśmy relację i zdjęcia od naszej wolontariuszki Beaty, która niedawno odwiedziła Harego:

" Witam
 Kilka dni temu odwiedziłam Panią Beatę, która kilka lat temu adoptowała od nas boksera Harego zwanym w domu Mamedem i naszą maleńka Cindi.
Hary to wspaniały chłopczyk, którego ciężko poznać. To nie wystraszony szkielecik, którego wiozłam. To piękny potężny pan, który jest chętny do zabawy i doskonale zna życie w domu. Jak go zobaczyłam zaraz sobie przypomniałam jak go zawoziłam do Pani Beaty. Gdy tylko weszliśmy do klatki Hary panicznie bał się schodów :( Na dokładkę jak się uporałyśmy ze schodami, wszedł do domu i pierwsze co zrobił to podniósł nogę i obsikał ścianę :(
Dziś to tylko wspomnienie. Hary dzięki miłości swojej opiekunki zna wszystkie zasady życia w domu i widać, że jest to bardzo szczęśliwy pies :)
Pięknie dogaduje się z psami córki Pani Beaty i psem syna Pani Beaty. A do tego uczy maleńką Cindi :)
Pozdrawiam serdecznie Beata. "

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.