STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
BĄBEL
Wiek: 3-5
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Tęczowy Most

22.07.2009r. Bąbel pojechał ze schroniska do nowego domu :)

Bąbel to pogodny, miły i ciekawy świata pies. Uwielbia czesanie, głaskanie, przytulanie się i zabawę z człowiekiem, sam odwzajemnia pieszczoty pocałunkami. Umie chodzić na smyczy i choć nie zna podstawowych komend, uważnie słucha, gdy się do niego mówi.

Bąbel jest łagodny nie tylko wobec ludzi, nie ma także nic przeciwko innym zwierzętom:
„Na widok innego psa nawet się nie ruszył, no, poza ogonkiem. Chciał lizać małe koty i też oczywiście cały czas się cieszył.”

Z pewnością ma za sobą jakieś niemiłe przeżycia, po których pamiątką jest brak kła i mała blizna na pośladku. Zostawiły one jednak jedynie ślady na jego ciele, psychika pozostała typowo bokserza – serdeczna, ciepła i wesoła:
„ Jest taki ciepły, przytulaśny... Musieliśmy uciekać z lasu przed komarami, ale on był tak zafascynowany spacerem, że nie zwracał na nie uwagi. Po prostu jest niesamowity! A przysmaki po dłuższych oględzinach posmakował;) Najpierw sprawdzał co to jest, potem delikatnie zjadał je z ręki. Żal mi biedaka, bo naprawdę cudowny jest.”

Bąbel przed adopcją zostanie wykastrowany.
01.08.2009r.
Bąbel prosto ze schroniska pojechał do swojego własnego domu.
W nowym domu najpierw zmienił imię na Rocky, a już następnego dnia odwiedził weterynarza. Mimo, że dni, które Rocky spędził w schronisku były ciepłe, bokser ma zapalenie oskrzeli i parę innych drobnych dolegliwości.
Relacja z nowego domu Bąbla vel Rocky'ego:
"Rocky jest radosny, ufny i bardzo dobrze odnajduje się w nowej sytuacji. Zdobył nasze serca i jest pełnoprawnym domownikiem.
(.) Koty traktuje przyjaźnie, chociaż one go unikają. Po prostu muszą się przyzwyczaić, że od dziś nie mieszkają same, a bokser to ich przyjaciel."


04.01.2010r.
Wraz ze Świętami i Nowym Rokiem nadeszły do nas wieści od Bąbla - Rocky'ego:

"Z jednej strony czas płynie bardzo szybko, a z drugiej już nie pamiętam, jak to było w naszym domu bez Rockusia - wydaje się, że jest z nami od zawsze.
Mądry, cierpliwy, przytulaśny :) w domu zachowuje się bez zarzutu - nic nie niszczy, toleruje koty i gości, którzy przychodzą ze swoimi pupilami, zostaje sam (oczywiście, jak to boksio bardzo niechętnie). Można wszędzie go ze sobą zabrać - potrafi zachować się niemal w każdej sytuacji.
Jest pełnoprawnym członkiem rodziny i razem z nami przeżywa wszystkie uroczystości.
Pod choinką znalazł dla siebie moc prezentów i bardzo chętnie pomagał je odpakowywać :)
Niestety, w okresie świątecznym bardzo cierpi z powodu petard i sztucznych ogni. Nawet syrop na uspokojenie nie pomaga. Rocky zapiera się jak mały osiołek, byle tylko zostać w domu i nie musieć wychodzić na dwór.
Jego stan fizyczny mocno się poprawił, choć, niestety, bokser jest bardzo podatny na wszelkie zmiany pogody i łatwo się przeziębia.

Rocky to naprawdę kochany pies, który potrafi rozświetlić nawet najbardziej ponury dzień.
Jego obecność daje nam bardzo dużo radości i wszyscy bardzo go kochamy.
Co do jego uczuć, to nie ma wątpliwości - okazuje je nam z każdym machnięciem króciutkiego ogonka (a jest ich niezliczenie dużo)... A jego mądre i ciepłe oczy mówią same za siebie.
Niech bardzo żałuje ten, kto nie potrafił docenić tak wspaniałego psa !

Serdecznie pozdrawiam i życzę wielu udanych adopcji w Nowym Roku 2010
Marta"


28.12.2010
Dostaliśmy kolejną relację  z nowego domu Bąbla / Rockiego:
"Witam,
Już ponad 1,5 roku Rocky jest z nami z czego się baaardzo cieszymy:)
Pomimo, iż nie zawsze zdrowie mu w pełni dopisuje jest chętny do zabawy, wygłupów i psot.
Świetnie dogaduje się z innymi zwierzakami, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi.
Potrafi się zachować w prawie każdej sytuacji, dlatego zabieramy go wszędzie ze sobą. Okazało się, że bardzo lubi przebywać nad wodą i w lesie, śmiało można go również zabrać do zaprzyjaźnionych domów. Nawet oporne na psie wdzięki serca zdobywa z łatwością. Nie znaczy to wcale, że jest uległy i nie ma swoich upodobań- wręcz przeciwnie- dokładnie wie, czego chce ale dąży do tego w bardzo łagodny i wzbudzający sympatię sposób:)
Rokuś jest bardzo ważnym członkiem naszej rodziny i wszyscy go bardzo kochamy!!!

Pozdrawiam"

13.01.2012

Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Bąbla:
"Witam,
Wraz z nadejsciem nowego roku przesyłamy wiesci od naszego najukochańszego kanapowca:)
Rocky to mega przytulaśnik, mega śpioszek i mega łakomczuszek. to ostatnie niestety często jest powodem kłopotów, dlatego dostaje tylko suchą karmę. po ostatnim łasuchowaniu było naprawdę źle i biedak leżał pod kroplówkami. nasz staruszek jest jednak bardzo dzielny i wytrzymał nawet 2 dni z wenflonem w łapce.
Wszyscy go bardzo kochamy, a w szczególności Syriusz, co widać na załączonych zdjęciach:)
życzymy wielu udanych adopcji w nowym roku i pozdrawiamy.
Marta i Rocky"


13.05.2013
Dostaliśmy smutną wiadomość o Bąblu, bokser przeszedł za Tęczowy Most, miał skręt żołądka. Bardzo współczujemy opiekunom...

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.