STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MIJA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

30.08.2014

Mija nie szuka domu. Bokserka  ma dom i swojego kochającego opiekuna, który dba o nią najlepiej jak potrafi, najlepiej jak może, na ile pozwalają mu skromne fundusze. Właściciel suni jest słabego zdrowia, nie ma stałej pracy, ale na psa nie żałuje nigdy i woli sam nie zjeść, niż pozwolić, żeby głodna była jego podopieczna. Poproszono nas o pomoc dla suni, która przeszła pod stałą opiekę fundacji i pozostała w swoim domu. Będziemy wspierać jej wyżywienie i ewentualne leczenie.

 

 

15.04.2015

Mija u boku swojego Pana jest szczęśliwa i bezpieczna. My wspierając jej utrzymanie i patrząc na jej szczęście i oddanie właściciela, mamy pewność, że warto pomagać.

 

 

20.11.2015

Mija spędziła kilka dni w hoteliku, bo jej Pan trafił do szpitala. Obecnie sunia jest już w domu. Ponieważ bokserka nadmiernie przybrała na wadze, wysłaliśmy dla niej karmę Hills Light.

 

 

25.01.2016

Stan zdrowia Pana Miji bardzo się pogorszył. Musimy niestety pilnie znaleźć dla bokserki nowy, kochający dom, który otoczy ją taką troską, opieką i miłością, do jakiej jest przyzwyczajona.

To bardzo smutne i przykre dla opiekuna, ale rozsądek nakazuje rozstać się z Miją i zabezpieczyć jej przyszłość.

Mija jest żywiłowa, sprawna i zdrowa. Bokserka jest zaczipowana, zaszczepiona i wysterylizowana. Toleruje inne psy. Nie cierpi kotów. Kocha ludzi. Zostaje sama w domu. Aktualnie ma 7 lat.

 

12.04.2016

Mija, mimo że ma swojego właściciela, jest pod naszą opieką blisko 2 lata. Przez ten czas wysyłaliśmy jej karmę. Trzy miesiące temu dostaliśmy prośbę o bardzo pilne znalezienie dla bokserki nowego domu. I znaleźliśmy 2 sprawdzone, bardzo dobre domy. Za każdym razem opiekun w ostatniej chwili rozmyślał się i odwoływał wydanie Miji, nie potrafił się rozstać z sunią.

Mija zostaje więc na stałe u swojego opiekuna, nasza rola w szukaniu jej domu się kończy.

Życzymy Panu i Miji dużo zdrowia i wiele wspólnie spędzonych, szczęśliwych chwil.... Oby ponownie nie szukała domu.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.