STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ATOS
Wiek: powyżej 9
Miejsce pobytu: Działka
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

03.09.2014

Atos to wspaniały 11 letni bokser, któremu życie przewróciło się do góry łapami po śmierci swojego ukochanego Pana. Obecnie Atosik mieszka na działce, niestety robi się coraz zimniej i działkowe lokum nie jest najlepszym miejscem dla boksera. Na tą chwilę Atosem zajmuje się osoba z rodziny, niestety nie może zostawić psa u siebie na stałe. Szukanie domu na własną ręke nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Ludzie zwyczajnie się rozłączają gdy dowiadują się ile Atos ma lat..To bardzo smutne i niesprawiedliwe. Czy Atos nie zasługuje na godną emeryturę? Czy to jego wina, że w wieku 11 lat szuka nowego domu...? Jaki jest Atos?  Pomimo swojego wieku, zachowuje się jak szczeniak. Uwielbia dzieci i ludzi. Jest dobrze ułożonym psem. Nie znamy jego reakcji na koty. Na spacerze gdy widzi psa, szczeka i uroczo zachęca do zabawy ;-) Wciąż ma pełno energii, siedząc i spędzając czas na działce, niezmiernie się cieszy na widok " tymczasowego" opiekuna, wariuje ze szczęścia. W jego oczach widać wtedy radość. Zwyczajnie tęskni za swoim Panem, tęskni po prostu za człowiekiem, bo przez 11 lat swojego życia nigdy nie był sam. Atos ma wszystkie aktualne szczepienia. 
Pilnie szukamy domu tymczasowego lub stałego, który pozwoli Atosowi odnaleźć szczęście i da mu miłość na jaką zasługuje.

10.09.2014

Atos w niedzielę przyjechał do swojego nowego domu ;-), zamieszkał w Warszawie. Staruszka w nowym domu odwiedzili nasi wolontariusze Kasia i Michał.
Szczęście uśmiechnęło się do Atosa bardzo szybko. Atos pomimo wieku jest uroczym, kochanym i bardzo wesołym psem. Dla niektórych wiek nie ma znaczenia i takie adopcje cieszą podwójnie  ;-) Dziękujemy !
Czekamy na relację i zdjęcia z nowego domku Atosa.
Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.