STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
MAKS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

26.09.2014

Buda, kraty, brak człowieka... i on... smutny, samotny bokser, którego natura aż kipi do człowieka, wyrywa się i sprawia, że przyjacielski pies zaczyna się gubić.

Opiekunowie Maksa często wyjeżdżali, tym razem jednak wyjechali na dobre a psa... Ileż warty jest pies... :( Maks miał być uśpiony przed wyjazdem.

Dzięki Pani Mirosławie, która postanowiła Maksowi pomóc, psiak trafił tymczasowo do kojca.

"Maks trafił do pewnej rodziny, która nie potrafiła sobie z nim poradzić, bo bokser z tęsknoty i frustracji zaczął się zachowywać agresywnie."

Pani Mirosława szukala dalej pomocy, znalazła hotel w którym behawioryści będą z psem pracować.

 

Krótka historia Maksa:

"MAKS został umieszczony w domu tymczasowym. Niestety okazało się, że rozstanie z najbliższymi osobami, które odebrał jako porzucenie, tęsknota i lęk przed wszystkim, co obce, doprowadziło do poważnego zaburzenia w zachowaniu zwierzęcia. Maks reaguje silną agresją w stosunku do otoczenia. To może minąć, jeśli poddany zostanie specjalistycznej terapii. To jedyna szansa dla niego, by mógł dalej żyć, by znalazł dom i ludzi, którzy go pokochają. Terapia jest kosztowna. Stąd konieczność odwołania się do pomocy innych ludzi, którym los Maksa nie jest obojętny."

Maks przebywa obecnie w hotelu, będą z nim pracować behawioryści, pies jest bezpieczny, nie zostanie uśpiony. Pani Mirosława poinformowała nas dzisiaj (27.09) , że znalazł się sponsor, który pokryje całkowite koszty utrzymania boksera w hotelu.

Czekamy na relację i zdjęcia z jeg postępów!


02.10.2014

Max przeszedł pod opiekę innej Fundacji.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.