STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
DIANA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

 

02.10.2014

Bokserka Diana ma 5 lat, posiada książeczkę zdrowia i aktualne szczepienia. Jej właścicielka musi wyjechać i serce jej pęka, że Diany nie może zabrać ze sobą.  Bardzo się ucieszyła, że nie musi szukać jej domku na własną rękę, zależy jej aby Diana trafiła do sprawdzonego, dobrego domu. Diana to istne cudo, potrafi sama zostawać w domku i nic nie niszczy. Swoje potrzeby załatwia na zewnątrz. Jak na bokserkę przystało jest z niej wielka przylepa i pieszczocha.Uwielbia zabawy, lubi pluskać się w wodzie;-) Bokserka akceptuje dzieci, koty i psy ;-) Mieszka obecnie z kotem z, którym świetnie się dogaduje. Nie ma w niej cienia agresji. Życie pisze nam różne scenariusze, teraz napisało scenariusz dla Diany, wspaniałej bokserki, która musi znaleźć nowych opiekunów, nowy dom, który ja pokocha całym sercem bo z pewnością Diana na to zasługuje.

30.10.2014

Diana zamieszkała w nowym domu w Bydgoszczy.

Dziękujemy Kasi i Michałowi za pomoc w kolejnym transporcie.

"Witam,
Podróż minęła Dianie bez problemów. Pojechaliśmy od razu na naszą działkę. W ogrodzie na zamkniętym terenie mogliśmy spróbować, czy sunia przychodzi na zawołanie i czy można ją wypiąć ze smyczy. Okazało się, że dziewczyna jest istnym aniołkiem: grzeczna, posłuszna i nie oddala się od człowieka. Jest bardzo przytulaśna z miłością zagląda nam w oczy i jest bardzo ufna. Lgnie do ludzi i nie wykazuje żadnej agresji w stosunku do innych piesków. Chętnie bawiła się z samcami i suczkami. Musiałam ją pilnować, ponieważ  bardzo lubi wodę w jeziorze, a to w końcu już październik. Ku mojemu zaskoczeniu nie pchała się (jak wszystkie nasze poprzednie psy ) do łóżka - jest nauczona spania na swoim posłaniu, na którym spędziła spokojnie pierwszą noc pochrapując jak parowóz. Ogólnie jest bardzo dobrze wychowana. Nie ciągnie na smyczy, nie jest nachalna w żebraniu o jedzenie, po przyjeździe z działki bez problemu dała się wykąpać w wannie. Wystarczy na nią spojrzeć i się uśmiechnąć a już wywija precelki i słodko chrumka...Wszyscy się w niej zakochaliśmy od pierwszego wejrzenia a z każdą godziną nasze zachwyty nad Dianą są coraz większe. Jesteśmy wdzięczni Fundacji oraz poprzedniej właścicielce psa, że nam zaufali.
Pozdrawiam,
Monika M. Bydgoszcz"


07.10.2015
Dostaliśmy nową relację i zdjęcia z domu Diany:
"Witam,

Minęło już 10 miesięcy od momentu, kiedy Diana - cudowna bokserka z domu stałego zamieszkała z nami. W suni wszyscy jesteśmy zakochani po uszy i mamy nadzieję, że ze wzajemnością. Przez ten prawie rok ani razu nas nie zawiodła: jest wyjątkowo grzecznym i ułożonym psem. Nie zdarzyło się, by wykazała jakąkolwiek agresję w stosunku do człowieka lub innego czworonoga. W domu większość czasu przesypia, na spacerach grzecznie idzie za człowiekiem a swoją boksiową -sportową naturę pokazuje na działce. Tam całe dni biega z innymi psami i coraz odważniej wchodzi do jeziora. Jest bardzo dobrze wychowana przez poprzednią właścicielkę a ja mam nadzieję, że jej nie rozpuściłam. Diana nie śpi w łóżku (ku mojemu zdziwieniu, bo wszystkie nasze poprzednie psy traktowały łóżka jak swoją własność) oraz nie żebrze podczas posiłków. A przede wszystkim jest najlepszym antydepresantem - wystarczy, że zakręci kuperkiem, zachrumka lub spojrzy w oczy i od razu humor sie poprawia. Jeszcze raz dziękuję Fundacji i poprzedniej właścicielce za zaufanie."


Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.