STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
FOBIA
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: DT
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Suka
Status: Adoptowany

04.10.2014

Kilka dni temu dostaliśmy zgłoszenie o suni, która błąkała się po ulicach. Natychmiastowa reakcja i za kilka chwil, cudna Fobia była już pod naszą opieką. Bardzo dziękujemy Agnieszce i Jurkowi za błyskawiczną pomoc.

Sunia przyjechała prosto do lecznicy w której spędziła dwa dni.

"Opis badania:

W badaniu klinicznym błony śluzowe różowe, wilgotne. Węzły chłonne niepowiększone. Temp 39,0st.  Z nosa słychać bulgotanie, nad tchawicą wzmożony szmer. Nad polami płuc osłuchowo bez zmian. Spojówki rozpulchnione, zaczerwienione. Delikatny ropny wypływ z oczu. Przestrzenie międzypalcowe delikatnie zaróżowione. Uszy delikatnie brudne. Brak blizny pooperacyjnej. Sutki w większości powiększone. Suczka mocno wycofana i wystraszona.W okolicy lędźwiowej przełysienia. Bakteryjne zapalenie skóry. Skóra w dotyku tłusta."

Fobia jest zarobaczona, dostała Aniprazol, którym będzie odrobaczana przez kolejne 3 dni. Sunia dostała również antybiotyk, hormon tarczycy z powodu niedoczynności tarczycy oraz krople do oczu.
Bokserka na pewno nieraz rodziła, ma tez duże przełysienia na skórze, głównie na grzbiecie.

Fobia dziś pojechała do domu tymczasowego, dogadała się psem rezydentem i kotem. Została wykąpana i wylądowała w łóżku :)

Fobia będzie gotowa do adopcji po 15.10.2014.

 

25.01.2015

Opiekunka Fobii podjęła decyzję, że sunia zostanie u niej na zawsze. Pani Ania odwiedziła kilka dni temu siedzibę Fundacji i podpisała umowę adopcyjną. Nie dziwi ta decyzja, bo Fobia jest cudnym bokserem i nie sposób jej nie pokochać.

W październiku sunia przeszła zabieg sterylizacji. W domku dogadała się z psem rezydentem i tworzą zgrany duet. Fobia nabrała ciałka. Widać, że opiekunka bardzo o nią dba.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.