STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NORIS
Wiek: 1-2
Miejsce pobytu: Dom Stały
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Właściciel
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

08.10.2014

Noris ma swój dom, jednak właściciele podjęli decyzję, że chcą mu znaleźć nowy, lepszy, większy dom. Najlepiej dom z ogrodem, gdzie bokser mógłby się wyszaleć i wybiegać.

Opis Norisa nadesłany przez jego obecnych właścicieli.

" Noris, urodził się 11.01.2011 roku ( wykastrowany) Jest psem cudownym i kochanym, wychowany od urodzenia z kotami (które go zdominowały) i z dziećmi (które po nim skaczą i go ciągnął za uszy, a on nigdy nie wykazał agresji w stosunku do nich). Do innych psów bardzo przyjaźnie nastawiony, małym nigdy nie odpowiada na agresję, natomiast z dużymi od razu chce się bawić :) Noris w domu jest śpiochem, uwielbia poduszki i mięciutkie kocyki, jak to typowy Bokser, ale na spacerach jest bardzo żywiołowy, przez jego temperament żaden spacer nie obędzie się bez ciągnięcia... Nie ma umiaru w piciu wody, co było problemem, bo gdy tylko wypił za dużo wody, mimo spaceru potrafi zrobić siku, przy racjonalnym dawkowaniu mu wody, problemu nie ma :) Jak każdy Boksio pod nieobecność panów mając dostęp do "niewłasciwych zabawek" potrafi coś przeskrobać :) Powodem jego oddania jest jego żywiołowy charakter + mieszkanie w bloku, początkowo szczeniak miał prawo na błędy, niestety dłużej nie jesteśmy w stanie sobie z tym radzić.
Gdy przyjeżdżają do nas goście, Noris tak bardzo się cieszy i bije wszystkich ogonem, że wymaga odizolowania od nich chociaż na chwilę (mieszkanie jest ciasne, często przyjeżdżają do nas małe dzieci, które Boksio uwielbia) i mimo wcześniejszego spaceru, odizolowanie do innego pokoju zawsze kończy się siku na łóżko.Niestety nie mamy podwórza na które można go wypuścić, aby "wybiegał swoją ekscytację". Jest nam go strasznie szkoda pod tym względem, a nasz portfel nie udźwigną już kolejnych remontów z tym związanych. Pies był badany pod kontem chorób układu moczowego, jest zdrowy, jego problemy są na tle nerwowym. jego nerwowość objawia się też drapaniem po brzuchu. Poza tym problemem pies jest ideałem, zawsze uległy, skory do przytulania, całowania, zawsze blisko człowieka, cudnie śpi w nocy i grzeje stopy :) szczeka tylko w razie obcych, ogólnie bardzo rzadko :) Uwielbia jeździć samochodem, często podróżował z nami, chociaż początkowo jest mega podekscytowany, z czasem śpi całą drogę. 
Ze względu na jego charakter szukamy mu domu z ogrodem, w którym mógł by się wybiegać i odpowiedzialnych opiekunów, którzy wiedzą jak traktować domowego psa, bo Noris nie nadaje się na mieszkanie na zewnątrz. Najlepiej gdyby był z innym dużym psem, bo uwielbia zabawy z innymi psami i jest bardzo przyjacielski w stosunku do innych zwierząt."

14.10.2014

Dostaliśmy informację od opiekunów Norisa, że bokser znalazł dom.

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.