STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
ROMAN
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Hotel
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Przyjazny
Pod opieką: Poza opieką Fundacji
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

15.10.2014

Zajmujemy się adopcją bokserów, ale czemu nie zrobić wyjątku, czemu nie pomóc? Gościnnie na naszej stronie przedstawiamy labradora Romana.

Relacja naszej wolontariuszki Marty, która opiekuje się Romanem.

"Roman ma około 3 lat. To wspaniały pies,ogromny pieszczoch!. Potrafi zostawać sam w domu, nic nie niszczy, potrzeby załatwia na zewnątrz. Lubi dzieci, jest wesoły, zabawny i nie przejawia agresji. Kocha zabawy ze sznurkiem i uwielbia smyranie po brzuchu. Świetnie dogaduje się z innymi psami. Jak to labrador, żywe srebro z niego. Trzeba popracować z nim na spacerach, ponieważ niemiłosiernie ciągnie na smyczy ale...to nie kłopot, bo Romcio bardzo szybko się uczy ;-) Poza tym Romek, siada, podaje łapę lewą i prawą, waruje, przynosi kamień czy zabawkę na zawołanie. Wspaniały pies jednym słowem! Szuka swojego jedynego, kochanego domu. Roman nie jest pod opieką fundacji SOS Bokserom, na stronie pojawił się gościnnie aby zwiększyć jego szanse na adopcję. Dzięki zaangażowaniu i pomocy Centrum Zwierzak, pies ma zapewnioną opiekę. Roman znajduje się również na Forum fundacji Prima, która ratuje i pomaga znajdywać nowe domy psom tej rasy. Pomimo tego, że Roman nie jest jej podopiecznym to FUNDACJA PRIMA w pełni opłaciła zabieg kastracji Romana  za co Bardzo Dziękuję."

Roman przeszedł pod opiekę innej Fundacji

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.