STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
NERO
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Klinika
Umaszczenie: Pręgowane
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Fundacja
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

16.10.2014

Nero potrzebował pomocy. Został nam zgłoszony wczoraj i dziś przeszedł pod naszą opiekę. Bokser błąkał się, jest pogryziony. Nero jest obecnie w  warszawskiej klinice, dostał od razu antybiotyk ze względu na liczne rany na całym ciele.

 

19.10.2014

Dziś Nero odwiedziła w lecznicy Germaine.

Nero ma ślady pogryzień na całej głowie, ma bardzo spuchniętą łapkę, na której ma dość dużą i głęboką ranę. Bardzo ładnie dogaduje się z psami i kotami, pokój dzieli z kotem, na którego nie zwraca uwagi. Zachowuje czystość i jest strasznym miziakiem :)

Relacja Germaine:

"Nero jest potężnym, ale wychudzonym bokserem, który ma pozytywny stosunek do całego świata. Uwielbia się przytulać, rozdaje buziaki, cieszy się cały czas. Cudowny psiak, który będzie najlepszym przyjacielem dla kogoś, kto go adopctuje. Bokser dostaje obecnie antybiotyk ze względu na głeboką ranę na łapie, później przejdzie zabieg kastracji."

 

 

13.11.2014

Nero zamieszkał w nowym domu w Warszawie.

Relacja:

"Witam, Nero jest już w domu stałym,  jest dopiero od dwunastu dni a już rozkochał wszystkich domowników. Na początku był trochę nieufny, lecz teraz nie można go uspokoić, jest takim rozrabiaką, że dopiero po długich spacerach jest spokojniejszy. Uwielbia spać na łóżku i obraża się, kiedy każe mu zejść. Bardzo lubi zabawy z psiakami na spacerach i głośno szczekać. Dziękuję fundacji za danie mi tyle radości. Pozdrawiam Czarek."

 

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.