STRONA GŁÓWNA
ZWIERZĘTA
W DOMU
POD STAŁĄ OPIEKĄ
TĘCZOWY MOST
TELEFONY ALARMOWE
+48 798 180 888
adopcje@sosbokserom.pl
GREY
Wiek: 3-5
Miejsce pobytu: Schronisko
Umaszczenie: Żółte
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Pod opieką: Schronisko
Płeć: Pies
Status: Adoptowany

21.10.2014

Życie...

Do schroniska trafił około 3 letni Grey. Bokser jest bardzo zestresowany, wystraszony. Źle znosi pobyt w schronisku. Cały czas siedzi w budzie, z której wcale nie wychodzi...

Grey pilnie potrzebuje domu i człowieka, kogoś, kto przywróci mu wiarę w lepsze jutro, kogoś, kto da mu miłość, poczucie bezpieczeństwa i pozwoli się kochać.

Relacja wolontariuszki:

"Jest bardzo wystraszony, siedzi ciągle w budzie. Jak w sobotę go wołałam, nie reagował w ogóle. Weszłam do boksu i kucnęłam obok budy, to się lekko wcisnął jeszcze w tą budę....

...Na chwilę obecną pies jest zestresowany, wylękniony. Siedzi tylko w budzie i w ogóle z niej nie wychodzi. Chyba tylko jak nie ma nikogo, to do miski i znowu siedzi w budzie. Strasznie to wygląda. Nie reaguje na wołanie, sam nie pragnie kontaktu z człowiekiem. W czwartek posiedzę przy jego boksie i zobaczymy czy się jakoś otworzy i wyjdzie, czy dalej będzie unikać kontaktu..."
BARDZO PILNIE SZUKAMY DOMU TYMCZASOWEGO LUB STAŁEGO DLA BOKSERA. SCHRONISKO TO NIE MIEJSCE DLA NIEGO...

26.10.2014

Dostaliśmy informację, że Grey został odebrany ze schroniska przez właściciela.

Fundacja "SOS Bokserom", ul. Mrówcza 77a, 04-857 Warszawa
nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000
NIP: 952-206-26-60

Copyright © 2019 sosbokserom.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie umieszczone na stronie teksty, zdjęcia, oraz grafiki podlegają prawu autorskiemu i nie wolno kopiować ich w celu wykorzystania komercyjnego lub przekazania osobom trzecim ani też ich zmieniać i wykorzystywać w innych serwisach internetowych.
Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.